Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nincs kedvem élni?

Miért nincs kedvem élni?

Figyelt kérdés
Ugyérzem belefáradtam mindenbe, nem érdekel a párkapcsolat, a munka meg úgy általában minden más. Más is van ilyen helyzetben? Régóta ezt tapasztalom úgy kb 2-3 éve. Tényleg nincs kedvem élni, nincs kedvem semmihez. Járok pszchiáterhez, szedem a frontint és a Scippa nevű gyógyszert de úgyanúgy vagyok vele, semmi nem változik. Köszönöm!

2019. ápr. 13. 10:09
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
54%
Mert az élet egy szar!!!!!
2019. ápr. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Ezért akarok öngyilkoss lenni.
2019. ápr. 14. 19:18
 23/31 anonim válasza:
Én is sokszor megakarok halni, mint most!
2019. ápr. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

"Az emberekkel egyébként se érdemes törődni, hálátlan mocskok."

Hát nem is mondta senki, hogy azért érdemes törődni velük, mert akkor majd hálásak lesznek... Azért érdemes törődni velük, mert a törődéstől te magad fogod jobban érezni magad, mint ahogy most, amikor még nem törődsz másokkal. Próbáld ki.

2019. ápr. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Aham. És az nem jut eszedbe véletlen se nagy bölcs ember, hogy azért lettem ilyen mert ilyenné tettek? Mert törődtem? Köszönöm, nem. Itt az ideje, hogy törlesszenek. Nem leszek kedves, kifogytam az üzemanyagból hozzá.
2019. ápr. 17. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

"Aham. És az nem jut eszedbe véletlen se nagy bölcs ember, hogy azért lettem ilyen mert ilyenné tettek? Mert törődtem? Köszönöm, nem. Itt az ideje, hogy törlesszenek. Nem leszek kedves, kifogytam az üzemanyagból hozzá."

Azért fogytál ki az üzemanyagból hozzá, mert miközben másokkal törődtél, saját magaddal nem, vagy legalábbis nem eléggé. Ezért tudtak "ilyenné tenni". De igaziból nem ők csinálták ezt, nem ők tettek ilyenné, mert elsősorban nem rajtuk múlott, hanem azon, hogy te magad hogyan viszonyultál saját magadhoz. Ha ugyanolyan fontosnak tekintetted volna saját magadat is, mint azokat, akikkel törődtél, akkor nem fogytál volna ki az energiából, és most nem lennél ilyen életunt, embergyűlölő, mert csak annyira segítettél volna nekik, hogy az még ne legyen kiszúrás saját magaddal, tehát közben megmaradt volna a jókedved. Vagyis nem az volt a baj, hogy törődtél másokkal, hanem az, hogy saját magadat elhanyagoltad. Ha most úgy kezdenél újra törődni másokkal, hogy közben saját magadat is ugyanolyan fontosnak tudnád tartani, mint másokat, az jó hatással lenne rád. Sokkal jobb hatással, mint az, amit most csinálsz, hogy "törlesszenek", mert látod te is, hogy ez a hozzáállás, hogy "nem leszel kedves" nincs rád jó hatással, ettől te sem érzed jobban magad a bőrödben, vagyis ez senkinek se jó így.

2019. ápr. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Ámen.
2019. ápr. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Meguntam élni, nincs értelme. Lelkileg és fizikailag kimerült vagyok. Nem érdekel semmi sem.
2019. ápr. 17. 20:10
 29/31 A kérdező kommentje:
21F
2019. ápr. 17. 20:11
 30/31 anonim ***** válasza:
41%
Jaj még ilyen fiatal kis husi vagy? Na majd ha elmúltál 30, visszatérünk rá. :DDD
2019. ápr. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!