Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Holnap meg kell tartanom egy...

Holnap meg kell tartanom egy másfél. Órás előadást. Valami jó tanács kéne mert nagyon félek?

Figyelt kérdés
Annyira félek, hogy görcsöl a hasam és már háromszor voltsm ma wcn, és hőemelkedésem is lett. Attól félek a legjobban, hogy megbetegszem és ott fog várni rám a sok ember. Persze az előadástól is félek, hebegni habogni fogok.De attól jobban, hogy el sem jutok addig.kéne valami lelki támogatás mert két napja már teljesen kész vagyok. Amúgy pánikbeteg vagyok, szóval elég durván hatnak rám ezek a dolgok.

2019. ápr. 13. 18:25
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a beosztottaim lesznek, és el kéne játszanom a határozott főnököt miközben az egyik munkatársam is ott lesz és majd beszámol az én főnökömnek az egészről. Ha tudnák.....az egész olyan lesz, mint mikor az Ózban a gyáva oroszlán elriasztja az ordításával a mumpicokat. Miközben legszívesebben elrohanna a félelemtől.
2019. ápr. 13. 21:35
 12/20 anonymousreview60 ***** válasza:
#6: "Kedves kérdező! Mit írtam neked rosszul, hogy lepontoztál?" Nos, nem csak a kérdező, hanem a válaszoló is pontozhat magát kivéve bárkit. Én is szoktam pontozni. Ebben a kérdésben még nem pontoztam senkit.
2019. ápr. 14. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Túl vagyok rajta, elég jól sikerült, 2 órás lett. Az elején majdnem pánikrohamot kaptam, de szerencsére sikerült túllendülnöm rajta. Viszont annyira elfáradtam, hogy 1-2 nap kelleni fog amíg kipihenem a dolgot. Köszi, hogy írtatok. 😘
2019. ápr. 14. 17:20
 14/20 anonim ***** válasza:
Nem ártana, ha többször csinálnál ilyet. A 4. után nyoma se lenne a pánikbetegségednek.
2019. ápr. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Régen sokat csináltam aztán mégis pánikbeteg lettem. Sajnos a problémám másból fakad.Itt sem a szereplés volt a fő gondom, hanem az, hogy rajtam kívül nem tudta volna más megtartani. És féltem megbetegszem addigra és akkor mi lesz?
2019. ápr. 22. 08:09
 16/20 anonim ***** válasza:
Kezelteted a pánikbetegségedet?
2019. ápr. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Ez egy vicces kérdés? 🙂 Ha legális drogokra gondolsz.....köszi nem.....
2019. ápr. 22. 17:30
 18/20 anonim ***** válasza:
Pszichoterápiára gondolok. Ha nem kezelteted, mitől vársz javulást? Nem kell, hogy magad által kreált veszélyektől rettegjél, erre találták fel a pszichológusokat. Egyébként az legyen az alapállásod, hogy "És akkor mi van?" Például ha április 14-én hasmenés miatt nem tartod meg az előadásodat, csak április 16-án, akkor mi van? Semmi. Le lehet még aznap is mondani, ha meg mégis összegyűlik a tömeg, akkor majd szépen hazamennek, maximum bosszankodnak egy sort, és akkor mi van? Neked meg hasmenésed volt, és kész. Nem tudtál elmenni. Ennyi. Nem dől össze a világ! Ajánlom ezt a könyvet: [link]
2019. ápr. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Több pszichológusnál is jártam. Időpazarlás volt. Pont elkaptam a calici vírust 2 héttel korábban és le kellett mondanom. Ez az utolsó pillanat volt. Ha nem tartottam volna meg akkor nem indul el egy 7 hónapig tartó határidős munkaprojekt. 50 ember nem tudja elkezdeni a munkavégzést. És hiába való lett volna fél évnyi előkészületi munka és rengeteg pénzbeli befektetés. Csak ennyi történt volna. Plusz elveszítem az állásom.
2019. ápr. 23. 13:36
 20/20 A kérdező kommentje:
Mellesleg 50 embert nem ugráltathatsz. Tudod nem mindenki ér rá pl. 2 nappal később is. Így is nehéz volt összehozni. Azt is lehet, hogy várnak, aztán szépen hazamennek. Mivel többségük új munkatárs volt. Többet valószínű az életben nem láttam volna őket. Ennyire lazán sajnos nem működnek a dolgok.
2019. ápr. 23. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!