Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » ADHD-t diagnosztizál pszichiáter?

ADHD-t diagnosztizál pszichiáter?

Figyelt kérdés
Mármint elég lenne ha elmennék egyhez és ő diagnosztizálhatna vele + írhatna fel rá gyógyszert, vagy csak beutalót adna az ADHD ambulanciára? Bármilyen pszichiáter jó vagy pl. gyermekpszichiáternek is kell lennie, hogy gyógyszert írhasson?

2019. ápr. 15. 15:06
 1/2 anonim ***** válasza:

A pszichiáter csak beutalót ad az ADHD ambulanciára. Persze megkérdezi hogy miért kéred. Nekem most van folyamatban a dolog, már beadtam a beutalót az ADHD ambulanciára tavaly októberben, most várom hogy hívjanak.

Érdeklődtem nemrég, azt mondták hogy talán még 1 hónap amíg sorra kerülök.

Felnőtt személynek felnőtt pszichiáter kell, bárki megfelel egy beutaló megírására.

Az ADHD gyógyszer szigorúan kontrollált hatóanyagot tartalmaz, pszichiáter önállóan nem írhatja föl.

2019. ápr. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Dr Csiky Miklós diagnosztizál is.
2019. ápr. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!