Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mentalis betegek nektek is...

Mentalis betegek nektek is van szeretet hianyotok?

Figyelt kérdés
Mit tesztek ellene?

2019. ápr. 15. 16:23
 1/4 anonim válasza:
Hát én megprobálok "szeretet adni másoknak".Nekem az segít.Bár nem vagyok "kezelt" "mentális beteg" de szeretet hiányt nagyon érzem.
2019. ápr. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogyne! Nem tudok ellene mit tenni.
2019. ápr. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Hát nem akarok rossz tanácsot adni nem tudom milyen helyzetben vagy/van(neked van-e mentális problémád stb.)

Arra céloztam hogy szerintem nekem is szeretet hiányom van és engem jó érzéssel tölt el ha másoknak örömet okozok valami aprosággal(akár neked is ezzel a válasszal).Nézz körül magad körül van-e esetleg kisgyerek a családban(ök mindig öszintén örülnek egy szelet csokinak is :) Esetleg foglalkozz állatokkal ilyesmikre gondoltam.Csak a saját tapasztalataim osztottam meg nem akartam személyeskedni.Közhely persze (én is hallgatom) de a legjobb ha az ember megteremti magának a szeretet.De az "adni jó" dolog nálam jó "gyógyszer".Persze visszafele is elsülhet(még jobban vágyunk a szeretetre)

2019. ápr. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nincs csajom de nem is lesz ha ilyen visszahúzódó leszek...

nekem is vannak problémáim.

a szerethiányt pedig nagyon idegesítő. :(

2019. ápr. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!