Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez meg mi volt a pszichiaterem...

Ez meg mi volt a pszichiateremtől?

Figyelt kérdés

Mondom szexuális mellekhatada volt eddigi antidepresszansainnak. Erre mondja van kettő amit már szedtem annak nincs mondom de nekem a brintellixtol és coaxiltol is volt.


Másfél éve scippat szedek az se jobb libidó nincs erekció gyenge impotensenek érzem magam. Erre elkezdi van olyan hogy fluvoxamin, sertralin, paroxetin, citalopram, fluoxetine melyiket akarom közülük??? Így megkerdezni mondom honnan tudjam azt se tudom melyik milyen. Erre felirta az egyiket de mondja nem garantálja hogy ennek nem lesz szexuális mellekhatada.


Most mit tegyek? Orvosom tanácstalan meg én is 😣


2019. ápr. 20. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindenképp válts orvost!

Ha van rá kereted, menj el magánrendelésre.

Hidd el, ha a műszer nem fog működni akkor még rosszabbul leszel lelkileg.

2019. ápr. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most mondanám, hogy a paroxat nekem jó volt, de hát ha neked meg nem lesz az...

Végülis felírt valamit?

2019. ápr. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez egy idióta.. mostmár számos antidepresszáns van amelyiknek nincs szexuális mellékhatása. a legismertebb az amelyik dopamin receptorokra hat és nem a szerotonin szintre. ez még növeli is a szexuális vágyat. sajnos nem jut eszembe a neve..
2019. ápr. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Olyan szempontból tényleg idióta, hogy téged kérdezett meg, milyet szeretnél szedni. A másik oldal viszont, hogy gyakorlatilag lutri, kinél milyen hatása vagy mellékhatása van egyes szereknek. Mindegyik okozHAT rengetegféle dolgot, sajnos ezeket próbálgatni kell, mire az ember megfelelőt talál.
2019. ápr. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Válts orvost ha tudsz. Amiket végignsorolt meg olvashasd el a betegtájékoztatóit a neten. Hátha valamelyikre nem írja mellékhatásként. A citaroplamban benne van azt tudom és ismerőseimnél okozott is. A többit nem ismerem.
2019. ápr. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!