Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen hatása van a kokainnak?

Milyen hatása van a kokainnak?

Figyelt kérdés

NEM akarom kipróbálni, és nem is fogom! Nem vagyok drogos, és nem is kívánok az lenni. Csak érdekel a kérdés, kíváncsiságból.

Normális válaszokat, ha kérhetném, köszönöm.



2019. ápr. 22. 12:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hát igen, a kokó és a hernyó a 2 legjobb, de gondolom az alkohol sincs sokkal lemaradva, minimum a hernyótól. Tegnap néztem drog nyomozókat a metamfetaminnal kapcsolatban, azt mondták hogy erősebb függőséget okoz mint a kokain vagy az alkohol, a végén az egyik használó azt mondta hogy még a heroinnál is, ez tényleg így van? meg a metamfetamin 100 dollár azaz 30 000 Ft ami a kokainnál is drágább, ez most hogy van? Mert én úgy tudtam hogy a kokó a legdrágább.
2020. jún. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

# 11


Az alkohol az inkább egy alap-szer. Nem nyújt semmi extrát, de kissé oldja a gátlásokat, és jó vele kikapcsolódni.

Piálni hónapokon át kell rendszeresen ahhoz hogy kialakuljon a fizikai függőség. Ahhoz hogy valaki kemény alkesz legyen már évek kellenek. Közben azért jobban rálát az ember hogy milyen utat jár közben, hogyan zűlik le.

Persze ha kialakult az alkoholizmus akkor már kemény dió. Az alkohol & hernyó elvonási tünetei akár halálosak is lehetnek..

Szóval a piából azért nehéz kijönni, mert az alkoholizmus inkább egy életvitel ami hosszú-hosszú idő alatt alakul ki. De pár évtized ivászat után lehet súlyosabb mint a heroin.

Azonban a heroinhoz nem kell hónapokon át csinálni h függő legyen az ember. Olyan érzést ad be, amit akik megéreznek 1x is azok 90+%-ban életük végéig függők maradnak - és talán aktívan nem használnak, de a sóvárgás megmarad.. Mivel egy emlék lesz hogy húúúúú akk milyen jó is volt. Egy emlék, és egyre több - ahogy egyre többször lövi be magát az ember - újra - újra - és újra...


A meth krisály az pl Németbe is drágább mint a kóla. Csakhogy egy ember aki rajta van kólán elnyom egy este akár 4g-t is - ami ugye 100 guriga alapból. Ez már van akinek egy havi fizetése..

A meth pár ezerrel drágább, de abból nincs ember aki 1g nál többet el tud nyomni 24 óra alatt - mert az már súlyos túladagolás..

A kólán 1 csík tart 1 jó órát - míg 1 csík meth 24 órán át. Ezért végül is a kóla a legdrágább az összes közül - mert kevés szer van amiből el lehet nyomni annyit. és még talán a crack van ami a kólával játszik egy pályán...

2020. jún. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát igen, az alkohol a legsunyibb kábítószer, kicsit lassabban szoksz rá mint pl a herkára és a kokóra de mégis az egyik legerősebb függőséget okozza, ami olykor a heroinon is túltehet. Alkohol akkor a legveszélyesebb amikor hosszú idő óta fogyasztod és már nem enyhe elvonási tünetek vannak hanem a delírium tremens ami szerintem a legrosszabb, korházi kezelésre szorul akkora a beteg, mivel ez akár halálos kimenetelű is lehet. Az alkohol épít le a legjobban. Ott van pl Bartos, szerintem én előbb leraknám a herkát mint ő a piát. Meg az alkohol nagyon undorító szer, az embert nagyon le tudja építeni, főleg ha keverik erős gyógyszerekkel. Erre a példa turbó titán, szerencsére már nem szerepel a youtubeon.Néztem sok élő adását borzasztó volt amit láttam. A heroinista naplójában Ben Rogers ahhoz képest még egészségesen nézett ki pedig kemény heroinos volt. Meg azt hozzátenném hoyg az alkohol nem annyira gyenge mert inravénásan többször okozna halálesetet mint a herka vagy a többi kábszer, és nem a fentanylra gondolok.
2020. jún. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!