Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az hogy ha egy...

Miért van az hogy ha egy férfi csak velem bánik rosszul, míg más nővel jobban bánik?

Figyelt kérdés

Nem sokáig voltam a volt barátommal, és ő is hagyott el. Pont azon a napon, amikor már pont 4 hónapja voltunk együtt. Elhitette velem hogy menyire szeret, de mint kiderült ebből semmi se volt igaz. Előttem volt egy 3 éves kapcsolata. Ezt a nőt lejárta nekem mindennek, hogy kihasználta őt, arra hogy vigye ide-oda. Én sose csináltam ezt még se voltam jó. A volt barátnőnek sose volt orgazmusa, míg nekem igen, azt mondta egy istennő vagyok, mégis elhagyott. A vége felé volt úgy eljátszotta hogy fáradt, előtte meg az volt a baja, hogy az exe alig szexelt vele. Nem éltem tőle messze, mégis megjegyezte hogy milyen drága a benzin, és sokat kell költenie, míg az exét és annak családját szívesen elvitte bárhova. Engem még családi programra se vitt el, nem is hívott amikor lefotózták egyedül volt, bezzeg a volt barátnőt igen, még a szakítás előtt is belájkolt egy olyan amin az exével volt. Meg hogy az exe családjának egy csomó mindenben segített, nálunk nem kellett. Meg hogy az exe bikinis képet rakott fel magáról, én nem.

Ráadásul mikor nekem írt, a csaj állítólag visszakönyörögte magát, és ő megszokásból visszament hozzá. Előfordult hogy nem volt szex köztük, másnap a volt barátom kitalált valamit, hogy ne találkozzon vele.

Meg azt is mondta hogy a volt barátnője adott volna neki, hogy ha pl. azt mondta volna neki, hogy megenne egy darabot az arcából. Vele együtt 4 hónap után, velem nem, mert hogy az túl korai. Nyilván ha vele éveket volt együtt, ő sokkal jobb volt a szemében.


2019. ápr. 22. 21:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem vagytok egymáshoz valók. Ne sajnáld. És ne pazarold az idődet arra, hogy vele és az exével foglalkozol. Semmi közötök egymáshoz.
2019. ápr. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!