Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Reális a félelmem, vagy ez...

Reális a félelmem, vagy ez már azért túlzás?

Figyelt kérdés
Este mikor lefekszem aludni, azon kezdek el pánikolni, hogy az épület összeszakad alattam. Egy ilyen 70-es években épült panelházról van szó, és mivel a 9. emeleten élek, azon parázok, hogy egyszer csak beszakad a padló vagy a plafon, lezuhanok, stb. Meséltem ezt ismerősöknek, azzal próbáltak páran nyugtatni, hogy azért a panelek elég erős szerkezetek, és kb. tartósabbak, mint ezek az új építésű szarok amik pár év alatt már mállanak szét. Ez kicsit tényleg megnyugtat...

2019. ápr. 22. 22:15
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kicsit jobban érzem magam ezektől. Főleg azokat a válaszokat köszönöm, akik még valamivel alá is támasztották, hogy miért nem tud ez megtörténni. Próbálkozok amúgy, orbáncfüvet szoktam inni lefekvés előtt, az ilyen szorongásoldó is. Most amúgy is stresszes időszakom van, de néha teljesen random is előjön ez a félelmem.
2019. máj. 11. 10:06
 12/12 anonim válasza:

Ha ez megnyugtat esetleg.... :D Gondolj bele, én a földszinten lakom..., rám rámszakad minden, alattad meg csak le, plusz egy emelet :D csak azért írom, mert nekem is jó párszor eszembe jutott ilyen....


Páran meg tök “jó” fejek, h adnak neki plusz ötleteket, pl. tűz, hagy agyaljon még pluszban vmin....


Egyébként meg én is köszi a hasznos válaszokat, azok engem is megyugtattak picit :)

2019. máj. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!