Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van több énem?

Miért van több énem?

Figyelt kérdés
Nem vagyok több személyiségű, mert semmi nem illett rám a leírtakból. Egyszer azt vallom, hogy nekem milyen rossz, hogy mindenki bunkózik velem. Egyszer meg azt mondom, milyen bunkó vagyok másokkal. És lehet nem hiszitek el, de nem tudom melyik igaz. Egyszer azt mondom, elvagyok az emberekkel, máskor pedig azt mondom, antiszoc vagyok. És nem tudom melyik lehetek, mert sokszor odamegyek valakihez az utcán dumálni így random, másnap már köszönni sem köszönök a szomszédnak sem... Van, hogy nyugodt vagyok mikor ordibálnak velem, és valamikor én vagyok ideges, ha valami apróság történik, pl valaki hülyeséget kérdez tőlem. Ez elég régóta így van, nem is tudom hány éve. Járok pszichológushoz/pszichiáterhez, voltam már zárt osztályon, meg a sima gyerekosztályon is egy darabig, más dolgok miatt. Hazudni viszont sosem szoktam, tehát nem találok ki dolgokat, vagy ilyesmi. Szerintetek ez milyen jelenség nálam?
2019. ápr. 23. 06:16
 1/1 anonim ***** válasza:
semmi.
2019. ápr. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!