Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék még?

Mit tehetnék még?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok.

Nem vagyok kiegyensúlyozott, sőt.. Teljesen szét vagyok esve.. Járok pszichológushoz, de még csak az első beszélgetésen vagyunk túl.

Nagyon sz*r az életkedvem, bántom magam.. Anyukám tud róla de lesz*rja... Osztályom próbál jó útra terelni, hogy ne tegyem magam tönkre.. De nem hatásos mert be sem járok.. Voltak próbálkozásaim.. Hogy meghaljak... Marék gyógyszer stb.. De még itt vagyok..

Teljesen kész vagyok, haszontalannak érzem magam.. A családom ebben nem segít, még rosszabb lett a lelki állapotom..

Pszichológiai ok miatt tachycardiás lettem..

Fogalmam sincs mit tegyek még

A pszichológuson kívül más megoldás?

Hobbim sincs, teljesen el vagyok veszve.


Negatívak kerüljenek el légyszives..


2019. ápr. 28. 19:16
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem önsajnáltatás evvel a célom :)
2019. ápr. 28. 20:06
 12/14 anonim ***** válasza:
48%
de, nekem is privatba csak azt nyomtad. "negativak keruljenek" csak te vagy itt negativ... lehet vegre ossze kene kapnod magad azt nem a martirt jatszanod...
2019. ápr. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Mit toltam privibe

Írd le

Abban nem tom mi az önsajnáltatás :))

2019. ápr. 28. 20:47
 14/14 anonim ***** válasza:

Igazán csak azok fognak megérteni, akik voltak már hasonló helyzetben. Én igen.

Amivel próbálkozhatnál:baráti kapcsolatok,keress valamilyen csoportokat, érdeklődésed szerint, és oda ha eljársz, szerezhetsz barátokat.

Eljárhatnál állatmenhelyre besegíteni, meglátnád hogy milyen rossz sorsú állatok vannak.

Vagy bármi más szervezetben valami hasznos tevékenység.

Lényeg hogy ne legyen időd magaddal foglalkozni, rágódni régi negatív dolgokon.Másokkal törődés segíthet.Rengeteg baj van a világban.

Tudatosan rángasd ki magad ebből az állapotból akaraterővel.Kelj fel egy reggel úgy hogy azt mondod magadnak, én ennél többet érek, és innentől én irányítom az életem.

Az is segíthet, ha külsőleg rendbe vagy:divatos ruha, smink,stb.Ha megteheted.

2019. máj. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!