Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A depressziót elmélyítheti...

A depressziót elmélyítheti egy olyan munkahely, ahol nem tudsz helytállni?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 30. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze, minden ami csalódást okoz vagy negatív élmény.

Én pl a legkisebb dolgoktól is ki tudok borulni , de ha a munkahelyeimen történik valami akkor teljesen k.o. leszek.

De csak ha normális a főnök , mert akkor azt érzem hogy megint cserbe hagytam valakit. Ha paraszt akkor csak ki sétálok . Csak ez miatt nincs munkahelyem és egyre jobban felek újat keresni. Egyre jobban felek hogy eldöntik valamit és inkább itthon vagyok bezarkozva. Pedig ha jó helyed van az rengeteg segíthet.

2019. ápr. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De még mennyire, nekem eddig mind kudarc volt, sehol semmi nem elég! A beled kihajtanák, csak fizetni ne kelljen és még a dolgozo a szar.Undorító az egész.Ez megy mindenhol, nem mi dolgozok tehetünk róla.
2019. ápr. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
el, igen
2019. ápr. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Borzalmas lehet egy depisnek munkahelyet váltani! Brrr...
2019. máj. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!