Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan ne legyek frusztrált,...

Hogyan ne legyek frusztrált, és gyűlölködő?

Figyelt kérdés
Sikertelen vagyok az ellenkező nemnél,és nagyon frusztrált vagyok,mert másnak összejön egy párkapcsolat,nekem meg nem. Már gyűlölöm magamat,és másokat. Azt is gyűlölöm,hogy a magunk fajtákra elnevezést adnak,miszerint incelek vagyunk. Olyan idegesítő.
2019. ápr. 30. 17:29
 1/3 anonim válasza:
52%
Hát... Próbálj meg kedvesebb lenni másokkal, ha te máshogy viselkedsz velük, ők is máshogy fognak veled ? Csak tipp
2019. ápr. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne gyűlöld magad meg másokat, nem a te hibád meg nem is az övék, hogy nincs meg köztetek az aminek kéne. Próbálkozz tovább másokkal, csak ne úgy állj, hozzá, hogy "tuti ez is olyan mint a többi, rohadjon meg" mielőtt még hozzászólnál. Ha frusztrált vagy akkor látni fogják rajtad és végképp semmi nem fog összejönni.
2019. ápr. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amíg te magad gyűlölöd magad, hiába várod, hogy valaki szeressen.

Ne hagyd, hogy idegesítsenek mások: leszaromtabletta. A többieket meg igenis próbáld szeretni.

Egyébként meg lazíts. Egyelőre ne a másik nem legyen a cél, hanem az, hogy saját magaddal jóban legyél végre. Ha ez meglesz, akkor másokat is könnyebb lesz szeretni, ez majd magával hozza a kiegyensúlyozottságot, és akkor majd észrevesznek a nők, mert úgy már vonzó leszel. Amíg ilyen frusztrált vagy meg gyűlölködő, addig nem csoda, ha inkább menekülnek. Vagy neked az önmagukat és másokat (tehát téged is!) gyűlölő, frusztrált nők jönnek be?

2019. ápr. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!