Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikroham, vagy valami...

Pánikroham, vagy valami teljesen más?

Figyelt kérdés

Nem akarok agykurkászhoz menni egyelőre, előbb itt kérdezném még, van-e másnak is ilyen tapasztalata. Nem hasonló, ugyanilyen:


Szimptóma: elvagyok, csinálom a dolgom, teszek veszek..

Első alkalommal rádiót hallgattam, egyszercsak mintha megszállt volna valami, erős halálfélem lett rajtam úrrá.

Nem pánikoltam, nem volt semmi "uramatyám-uramatyám-uramatyám.." szorongás, csak csöndben ültem ugyanúgy néztem előre és féltem. Nem tudom mitől, csak maga az érzés jött. 2-3 perc múlva ahogy jött, megszűnt.

Nem a zene váltotta ki, később visszahallgattam, de nem váltott ki semmi reakciót. Szövege sem olyan volt...


Második eset tegnap este történt, épp mosogattam, és megint, olyan érzésem volt, mintha 5 percen belül elvinne a halál.


A szívem nem ver szaporábban, nem verejtékezek.

Kívülről csak annyit látni, hogy nem pislogok és lefagyok.

Nem is tudom jól megfogalmazni az érzést amit ilyenkor érzek, hasonló a félelem érzéséhez, de másabb. Nem pánikszerű.


2019. máj. 1. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Nemakarlak megijeszteni de lehet ez egy megèrzès is hogy megèrzed hogy a családodba valami baj lenne velem ugyan ez volt pár hèttel ezelött pontosabban 3 hete ugyanezek a ugymond pánikrohamok ès ez mind idáig visszajött addig mig a nagyapám el nem ment a más világra. Mondom ezzel nem megijeszteni akartalak csak van ez az opcio is.😊kitartást
2019. máj. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem erre pánikrohamot mondott pszichiáter
2019. máj. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!