Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Mentális egészség

A kérdés

A Tunderhegy pszichiátriai intézetet ismeri valaki innen? Milyenek a tapasztalaitok?

Bizonytalan vagyok, hogy erre van-e szükségem. Úgy értem, hogy csomó embernek biztos sokkal nagyobb problémái vannak.

máj. 3. 21:42  Privát üzenet  

A válaszok
Én voltam ott tavaly, igaz, hogy csak 6 napig, mert altató függőség miatt elküldtek az addiktológiára. Kellemes környezetben van, jó a kaja, jó volt a társaság. Annyira a terápiát ilyen rövid idő alatt nem tapasztaltam meg, de az ott szerzett ismerőseim szerint hatékony volt. Egyébként én is úgy voltam vele, hogy másnak sokkal nagyobb a problémája.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont máj. 4. 11:07 Privát üzenet

Szia!

Ez nem verseny, mindenki problémája ugyanolyan fontos. Én négy hónapot voltam bent, és segített, csak ajánlani tudom!

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont máj. 4. 12:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm. Ma voltam ott és tetszett, kíváncsian és reménykedve várom a folytatást. 😊

# 3/6Időpont máj. 4. 17:08 Privát üzenet
Hajrá, drukkolok neked! :)

# 4/6Időpont máj. 4. 17:38 Privát üzenet
Majd írd meg, mi lett!

# 5/6Időpont máj. 5. 12:26 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Csak nyáron kezdem a kezelést, mert dolgozom mellette, ami nélkül nem tudok megelni, mert nincsen támogatásom. Szóval a befekves nem opció sajnos.

De majd megirom, hogy mik a tapasztalatok. 😊 Amúgy tényleg szép hely. 😌

# 6/6Időpont máj. 5. 13:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az önkéntes pszichiátriai kezelést is felülvizsgálja a bíróság 72 órán belül vagy csak a kényszer beszállított betegekét?
Nyugtató injekció + gyógyszer (pszichiátriai intézetben) okozhat maradandó butulást, agykárosodást?
El lehet-e valahogyan titkolni a nagyvilág --és bárki más-- azt a tényt, hogy valaki pszichiátriai kezelés alatt áll vagy állt?
Bipoláris zavarosként plussz 80%-os Borderline személyiségzavarosként felvennének segédápolónak vagy ápolónak vagy pl pszichiátriai szakápolónak?
Egy szomszéd kérelmezheti egy szomszédjának a pszichiátriai kivizsgáltatását?
Mennyire lehet rászokni a pszichiatriai gyogyszerekre?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Mentális egészség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!