Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Klimaxra Lamolep?

Klimaxra Lamolep?

Figyelt kérdés

50 éves vagyok, évek óta szédelgek, gyakran fáj a fejem, nagyon fáradt vagyok, eleinte 25 most 21 nap a ciklusom, de ez rendszeres.Egy nagy migrénes roham után kezdődött, hogy minden délelőtt forog a gyomrom, őklendezek, pánikolok, depressziós vagyok de nagyon. És kába, fáradt, zsibbad a fejem, le vagyok lassulva.

Az orvos Lamolepet írt, mondván depressziós vagyok kicsit, és szorongok. De lehet, hogy a változó kor a bajom? Segít ez a gyógyszer? Bevenni is félek. Volt valaki hasonló cipőben?



2019. máj. 5. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha szedni akarod ezeket a drogokat,akkor igen.
2019. máj. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Epilepsziásoknak írják fel és bipolárisoknak, én az utóbbira szedem. Nem hallottam még, hogy fejfájásra bárki használta volna.

De ezt már feltetted kérdésnek.

2019. máj. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A kérdésem a változókorra vonatkozik, nem kifejezetten a fejfájásra, hogy valaki tapasztalt- e hasonló tüneteket, és a Lamolep mérsékelte-e.Az orvos fejfájásra írta a gyógyszert, de meg se fordult a fejében, hogy klimaxolok, és más megoldás kellene.Vagy a Lamolep ebben az esetben is hasznos, mert tényleg pánikolok?
2019. máj. 5. 14:15
 4/5 anonim ***** válasza:
A Lamolep nem pánikolásra való. Olvasd el a betegtájékoztatót.
2019. máj. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
40%

Ne szedj ilyen szarokat, ha jót akarsz magadnak. Mielőtt ezekhez fordulnál, nem árt többet megtudni a mai táplálkozás hátrányairól. Hanyatló grafomániám erősen berzenkedik attól, hogy 75-ödször is leírjam mi vezetett idáig, de a lényeg, hogy a mai zöldségek, gyümölcsök 0 beltartalmi értékkel bírnak. Mind a vitamin-, mind az ásványi anyag tartalmuk katasztrofálisan lecsökkent már a 90-es évek végére. (Azóta vagy em mérik, vagy nem teszik közzé az eredményt.) És egyetlen ásványi anyag, vagy vitamin hiánya is komoly mentális problémákat tud okozni.

Én a helyedben először egy nagy dózisú B komplex vitaminnal indítanék, vagy ami még jobb, komplex vitamincsomaggal.

De mondhatok mást is. Elég, ha nem eszel elég rostot, az is okozhat komoly bajokat. Elszaporodnak a bélrendszeredben a káros baktériumok, a hasznosak rovására,, és kész a baj. Kimutatták pl, hogy a depressziósok bélflórájából teljesen hiányzik két baktériumtörzs: a Coprococcus és a Dialister. 

Vagy vegyük az étolajokat, amik a zsírt hivatottak kiváltani. Az olajoktól azonban nem ürül az epe, ami szintén egy sor mentális, hormonális, immunrendszeri probléma okozója tud lenni.

És akkor még nem beszéltünk a változó korról, amire te is gyanakodtál.

Szóval kiba5zott nagy ívben dobd ki a francba azt a szart, amit felírtak neked.

2019. máj. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!