Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet legyőzni a...

Hogyan lehet legyőzni a depressziót?

Figyelt kérdés
A pszichológus kizárva. Mert már voltam. A gyógyszer sem segít. Valami más tipp?
2019. máj. 12. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Legfeljebb az a pszichológus van kizárva, aki nem tudott segíteni. Van még ezer másik. Vagy egy pszichiáter. Gyógyszerből is rengeteg van. Tovább kell próbálkozni. Egyéni (akár otthoni) módszerek: fényterápia, napi rendszeres testmozgás, sok gyümölcs, gyógyteák, stb.
2019. máj. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Fizikai munka, sport, szabadban való tartózkodás, citromfű tea, vitaminok segítenek legyőzni.
2019. máj. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Valami életcél kéne és tevékenység ami leköt és örömet sikerélményt ad. A többi különben nem segít...
2019. máj. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

A depresszió az mindig megfelelő HIT- nek a hiánya, gyógyszerrel nem gyógyítható.

Aki HIT- ből él, az REMÉNY-ből él, a depressziós elveszítette a reményét, mert olyan vágyvilágra építette, ami nem valóságos, ezért összedőlt és reményvesztett lett.



"A depresszió egy olyan pszichés állapot, amelyben a lelki élet immunrendszere megsérülten működik. A lelki élet immunrendszerét a REMÉNY élteti. Ennek a reménynek elgyengülése képes annyira elhomályosítani magad körül és magadon belül az életedet, hogy szinte értelmetlennek látod azt.


A HITBŐL ÉLÉS nem azt jelenti csupán, hogy valaki elhiszi Isten létét. Még azt sem, hogy valaki elhiszi azt, hogy Isten benne és érte él. Az igazi HITBŐL ÉLÉS az egyben SORSVÁLLALÁS is! Örök boldogságom sorsának vállalásában csak az reménykedhet igaz, aki a múlandó földi élet gondjai közepette igyekszik mindent megtenni azért, hogy vágyait a lehetőségeihez és képességeihez leszállítva, tegye meg azt, amit megtehet, főleg a szolgáló szeretet irányában.


Vannak ugyan hangulatjavító, tehát depresszió elleni orvosságok is, de ezek önmagukban csupán tüneti kezelést tudnak adni. Jó használni ezeket is egy szakember utasítása szerint, de a lélek ezzel nem érheti be!


Én, Jézus soha nem kértem volna tőletek hitet, ha ennek növekedése nem rajtatok múlna! Én, Jézus amennyire lehetett, felvállaltam emberi sorsotokat. Joggal várhatom hát el tőletek, hogy ti is vállaljátok fel, amennyire alkalmatok van rá, az Én sorsomat is. Ez a gyökeres orvoslása a depressziónak!


Nagyon szeretlek, és megáldalak az ÉLŐ HIT LELKÉVEL!"

Jézus; A HANG - könyv 4565

2019. máj. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szép volt :D :D Csak a végét lehagyhattad volna.
2019. máj. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!