Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Agyturkászhoz járok. Hogyan...

Agyturkászhoz járok. Hogyan kell velük beszélni?

Figyelt kérdés
A problémáimra azt állítja, hogy több év. Ennyi időm (és pénzem) nincs. A lassú kezelés nyilvánvalóan kartell eredménye. Hogyan lehet meggyőzni, hogy elfogadható időn belül tegyen rendbe?

2019. máj. 17. 12:30
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég! Mit van ennyire mindenki kiakadva azon, hogy nem tiszteli stb?

Alap tisztelet nyilván megvan ha köszön neki, kezet fog vele, udvarias miközben beszélnek stb.

De joga van szkeptikusnak lenni.

Sok pszichológus van aki nem igazán tud eredményt elérni, jár hozzá a páciens egy jó ideje és semmi eredmény. És volt már aki bevallotta nekem egy sör mellett, hogy neki nem érdeke túl hamar rendbe tenni az embereket mert az a jó ha minél több alkalmat vesz.

Persze biztos vannak normális pszichológusok, de nehéz jót kifogni.

Nem tudom kérdező, hogy a tied milyen, de ha nem hiteles akkor válts.

2019. máj. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

#21

"A büdös bunkó"

nekem ez a megjegyzés úgy tűnik, az orvos személyét támadja, nem a szakmát. egy dolog szkeptikusnak lenni egy tudományággal szemben, és egy másik dolog magát az embert támadni. ha a kérdező a pszichológiát magát akarná kritizálni, akkor nem a pszichológust büdösbunkózza le, hanem megfogalmaz egy kritikát a szakmával kapcsolatban.

2019. máj. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Kedves Előttem Szólók


A szakmával, nem a terapeuta személyével van bajom.

a "Büdös Bunkó" az aláírás. Az előtte leírtak után érthető.

2019. máj. 24. 11:19
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fura, hogy előre kijelenti, hogy több év. Honnan tudja ezt??

Amúgy mi a problémád?

2019. máj. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

A kitűzött ellenőrizhető célok módszere sem működött. A "terapeuta" mindig gondosan más irányba vitte a beszélgetéseket, mint amiben megállapodtunk, amikor rákérdeztem, hogy a kitűzött célokkal hogy állunk (sehogy), akkor közölte, hogy miért nem azokat a témákat hoztam az ülésekre (Én azt vittem, ő vitte más irányba a beszélgetéseket)

Végül kerestem egy olyan agyrurkászt, akinek műszaki végzettsége is van. Vele valamennyire lehet együtt dolgozni (pár hónap alatt értékelhető eredmények jöttek)

2021. márc. 17. 09:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!