Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ronda az arcom és akném van,...

Ronda az arcom és akném van, állandóan szorongok, depressziós vagyok, van ebből kiút?

Figyelt kérdés

Úgy értem alapból is borzasztó csúnya arcok van, ami nőként még gázabb, mint pasiként... Kb 12 éves koromtól küzdök aknéval (23 vagyok már), szedtem rá gyógyszert, minden létező sz@rt próbáltam, max átmeneti javulások voltak. Már komolyan úgy érzem, hogy semmi létjogosultságom nincsen ebben a világban.. Mindig családközpontú, stb. ember voltam, de nyilván ilyen külsővel esélyem nincs ilyenekre...

Bár igazából ez is csak nyígás, nem? Inkább meg kellene pusztulnom, ezt gondolom kb...



2019. máj. 19. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdezö Te pont rolam irsz!!:(


Én is ezt élem át naponta, és tényleg borzasztó érzés, hogy bármit csinálsz ott van.

Nagyon sok terméket kiprobáltam és 100% -an semmi nem használt:/ és rádásul emberkekkel foglalkozom és ezt látják nagyon lelombozó.

De a kérdésre válaszolvs biztos van kiut, mint mindenre.

Azt tanácsolom, hogy ne piszkáld, ne kenegesd mindennel, hajd pihenni a böröd!

2019. máj. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jah én ezeket haszánlom és valamennyire segitett :

Mirufulan crém, Himalaya krém, arcpakolás, bebe estikrém

2019. máj. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Örülj neki hogy nem kis farkad van.

Bőrgyógyász , plasztikai sebész tud segíteni .

De egy kis farkat nem lehet műteni...szóval jobban jártál

2019. máj. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem az a legnagyobb gond, hogy téged zavar. Másokat valószjnűleg kevésbé zavar, de szerintem te egy csomó jelet úgy veszel rögtön, hogy a másik embert zavarja. Első körben ezt kellene leküzdened.
2019. máj. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sok marhaságot írtak a hozzászólók. Nekem is ilyen 11 éves korom óta az arcom. Az aknés bőr a hormonok rossz működésétől vannak. Nem segít se plasztika, se bőrgyógyász, se gyógyszer, se kenőcs, mivel belülről fakad. Annak idején én is végig mentem ezen, büdössebbnél, büdössebb kenőcsöket kentem az arcomra, ezen milliárd vacakkal mostam le, semmi haszna nem volt, míg egy nőgyógyász elmagyarázta, hogy erre nincs semmi, csak hormon kezelés, vagyis egy erősebb fogamzásgátló, amitől lehet elmúlnak a ragyák, de el fogok hízni. Így hát hagytam az egészet a fenében. Én bele nyugodtam idővel, mert meguntam az egészet.


Nem akarlak elkeseríteni, de valószínű neked is Kérdező hormon bajod lehet és az szívás, nem múlik el, ezzel kell élni sajnos. Nem kell kinyírnod magad, vannak normális pasik, akik nem csak a kinézetre, arcra mennek, csak nehéz megtalálni, ne írd le magad. Nem tehetsz az állapotodról. Tök mindegy volt mit csinálok, diéták, csak víz, stb. Semmi nem változott az arcom ugyan úgy ragyás maradt :/ Tanulj meg ezzel élni. 37 éves nő vagyok már és még mindig ez a problémám...

2019. máj. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia! Ajánlok figyelmedbe egy youtubert, Avianarahl a csatornájának a neve. Ugyanezzel küzdött, mint te ( ő még idősebb is tőled ), de kipróbált egy diétát, ami segített neki és rendbehozta az arcát. Ebben meg is mutatja mit eszik egy nap:

[link]

2019. máj. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!