Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik olyan, hogy éberen...

Létezik olyan, hogy éberen alvás nyitott szemmel, de úgy, h még hangosan horkolsz is hozzá ráadásul lehajtott fejjel!?

Figyelt kérdés

Tényleg ez történt :D

Nemrég hazaérvén, ahogy használatba vettem az illemhelyiséget, és leültem arra a bizonyos deszkára, úgy ellazultam, h ez az imént említett jelenség ütötte fel a fejét, naggyon komoly!!!!! 😄😄😄😄

Előfordult már mással is ilyen? 27/N


2019. máj. 22. 08:06
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
#5/10 Akkor én határozottan alfában voltam. Csak a légzésemre figyeltem. Ha valaki kívülről néz, úgy tűnhettem mint egy (élő) szobor akinek nyotva van a szeme és közben emelkedik a hasa. (Mert én hasból veszem a levegőt. Nem tudom miért mondják h a mellkas emelkedik, én soha nem mellkasból vettem a levegőt.)
2019. jún. 10. 00:03
 12/12 A kérdező kommentje:

#6/11 Nem, nem száradt ki a szemem.

Mert ha éreztem ennek az irritációját, ösztönösen pislogtam volna. Amúgy ezért sem tudok farkasszemet nézni.

De van amikor ha bámulok egy pontot akkor hosszasan tudom bámulni pislogás nélkül, mert a tekintetem arra a pontra áll be, arra fókuszál úgymond.

2019. jún. 10. 00:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!