Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » OCD kényszerbetegség ti hogy...

Róbert dávid kérdése:

OCD kényszerbetegség ti hogy küzdöttétek le?

Figyelt kérdés
ezzel is diagnosztizálnak kapok rá gyógyszert de nem sokat használ,általában az a kényszercselekményem hogy több gyógyszert veszek be a z előírtnál.meg olyan dolgokat csinálok amihez semmi kedvem mégis csinálom. jön egy gondolat ha több gyógyszert veszel be magaddal szursz ki,én meg mondom oké tudom. meg hogy egy időbe vegyem be és akkor tudom mondom magamban.

2019. máj. 23. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Voltál már bármilyen terápián vagy csak gyógyszereket kapsz?
2019. máj. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
csak gyógyszert,a skizofrénekkel nem nagyon foglalkoznak az orvosok
2019. máj. 23. 20:29
 3/5 anonim válasza:
Van aki melletted áll a nehéz helyzetekben? Az alapján amit leírtál belső hangod van. Viszont akkor több személyiséged is? Bocsi ha túl sok vagyok a kérdéseimmel érdekel a dolog.
2019. máj. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
arra fogom, hogy szűz vagyok és ezért félek a mocsoktól, baciktól és mosok át mindent 4szer.
2019. jún. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én óta szenvedek tőle, most jöttem rá, hogy nekem is kényszerbetegségem van. Egész jól voltam az utóbbi években de mióta rájöttem erre rosszabbodott a helyzet. Nálam senki sem tudta, hogy sz vagyok , ugye én sem de tudtam, hogy valami nem stimmel velem, és nagy nehezen meggyőztem magam arról, hogy ezek a dolgok baromságok, el kell engednem, már csak azért sem fogom ezt a hülyeséget cselekedni. Ezek után enyhültek a tüneteim, egészen idáig.
2019. jún. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!