Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítségre van szükségem?

Segítségre van szükségem?

Figyelt kérdés
Régóta tart már ez nálam. Akármikor boldog vagyok végre, egyszerűen mintha okot keresnék arra hogy ne lehessek. Nem szándékosan, de valamiért mindig ez van. És most is. Mindenem megvan, amit szerettem volna, és most mégis mindenben a hibát keresem. Nem tudok segíteni saját magamon, csak rontok a helyzeten mindig. Olyan mint ha saját magamat szabotálnám, de én nem akarom. És próbálok kijönni ebből a gödörből amit csináltam saját magamnak, de már nem megy. Belül mint ha feladtam volna. Pedig keresem a kiutat ebből a dologból. Segíthet ezen valaki?

2019. máj. 25. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Gátlásaid vannak, mert inkább a rosszra akarsz felkészülni. Keress fel egy pszichológust, ő pontosabb diagnózist állít fel
2019. máj. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Igen, segítségre van szükséged, enyhe depresszió. És a pszichológus a segítség.
2019. máj. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne elégedetlenkedjél. Ne filozofálj, hogy mi nincs, hanem örülj annak, amid van:) Szóval ne arra fókuszálj, ami hiányzik, azt hessegesd el, azokat a gondolatokat; örülj inkább annak, amid van, és értékeld azt!:)
2019. máj. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*pl , látsz egy kupac kakit; akkor elfordulsz tőle teszel egy 180 fokos fordulatot, akkor észreveheted akár, hogy ami eddig a hátad mögött volt, ott nyílik egy rózsa. :)
2019. máj. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!