Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudom legyőzni az üresség...

Hogy tudom legyőzni az ürességérzetemet?

Figyelt kérdés

Állandó ürességet és motiválatlanságot érzek. Ezen semmi nem segít, amit önmagamtól akarok csinálni. Rengeteg dolgom lenen (pl: nyelvet tanulni), de semmi.

Semmi...


Mik a megoldások?


2019. máj. 28. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Keress egy hobbit és kösd hozzá a nyelvtanulást. Pl menj el fotózni és amit látsz írd körül a tanulandó nyelven vagy hogy mit látsz mit érzel erről rá térhetsz arra hogy helyileg hol vagy stb.. Ha meg nem érzel elég motivációt beszélgess valakivel erről kérj támogatást.
2019. máj. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia, sajnos én is hasonlóképpen érzek egyéb dolgok miatt, de ne aggódj ha sikerül ezen átlendülnőd mert valószínüleg ez csak egy kisebb kilengés, egy rosszabb időszak az életedben akkor minden a legnagyobb rendben lesz. Szerintem úgy tudsz a leghamarabb kilábalni ebből a kilátástalannak tűnő helyzetből, hogy csak elhatározod magadban, hogy te most ezt vagy azt megcsinálod, ha úgy érzed nem tudod magad elhatározni akkor kérd meg egy barátodat vagy családtagodat esetleg édesanyádat vagy testvéredet, hogy próbáljanak meg téged ösztönözni. Ha esetleg ez sem sikerül akkor nézz motivációs videókat vagy idézeteket. A másik ami még könnyű lehet hogy foglald el magad és akkor nincs mi miatt azt érezd hogy üres vagy. Olvass, találj valami hobbit, tanulj, beszélgess, nevess, nézz filmeket sorozatokat.


Remélem egy kicsit tudtam segíteni, de ne aggódj minden rendben lesz, ez csak egy rosszabb nehezebb időszak de tudod a mondást, "Ha egy ajtó bezárul, egy másik kinyílik"!!!!

ű

2019. jún. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!