Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » OCD kényszergondolatokra kell...

Róbert dávid kérdése:

OCD kényszergondolatokra kell szedni gyógyszert, vagy valami terápia rá?

Figyelt kérdés
Ezt a diagnózist is kaptam nem meghatározott skizofrénia mellé is, kényszercselekedetek és gondolatok,skizofréniára kapok gyógyszert de erre a betegségre nem,sokat nem tudok róla,annyit hogy olyan dolgokat csinál az ember amit nem akar,feszültség oldására viszont kénytelen másra gondolni.sertraline,anafranil,fevarin asszem jók ezekre,ha tudtok róla valami infót vagy hogyan kezelhető szóljatok,szólok az orvosomnak hogy irjon rá valamit fel 28/F

2019. máj. 29. 06:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Van rá terápia, ès gyógyszer is. Az orvos okkal nem írt valami miatt. Járj utána, hogy mi az ok.
2019. máj. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én mindig ráfogom arra,hogy szűz vagyok.
2019. jún. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a dokid magától nem ír fel semmit?

az anafranil kényszerre elég jó, ellenben mellékhatása, hogy nagyon nagy étvágyat lesz őle.

a sertralin is jó, én ezt szedek, konkrétan nem kényszerekre de ilyenem is van. nem mondom, hogy elmúlt, de sokkal jobb, mint volt.

2019. jún. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
anafarnilt kérek
2019. jún. 19. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!