Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy gondoljátok, tényleg...

Hogy gondoljátok, tényleg utáljam magam emiatt egy életen át?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, és hát nagyon kicsi a mellem (de tényleg nagyon kicsi)

folyamatosan azt érzem h lenéznek, pl a barátnőim is, nekik mind szép nagy, és pl ma voltunk fürdőruhát vásáolni, és meg is jegyezték h nem is értik h nekem minek felső, és annyira rossz érzés, tényleg elhiszem h így értéktelen vagyok

Ti is lenézitek azokat a lányokat akiknek nincs nagy melle?


2010. júl. 7. 19:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont az ilyen jönne be, és NAGYON sok fiú van így, a maradék nagy százalékot nem érdekli, míg van 1-2% akit igen. Na, ők nem is érdemelnek meg téged.
2010. júl. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el,hogy Te vagy a szerencsésebb.2 gyerek után más lesz,de nem fognak lógni.
2010. júl. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
75%
Nekem sincs mellem kb, nagyon kicsi. Barátommal mikor együtt voltunk le se mertem venni a felsőm... nekem is tele van a környezetem nagymellő csajokkal de ez csak a külső. Barátomnak tetszik az a kicsi ami nekem jutott, ha valaki ezért néz le az elég szomorú. Gondolj bele, egyik ismimnek tényleg nagy mellei vannak, fáj tőle a háta, nem tud hason feküdni, oldalazva megy el a polc mellett lever mindent, futás közben fogja... szerintem a kis mell előnyös :D Fel a fejjel!!
2010. júl. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Így van, tényleg semmi okod utálni magad, te egyszerűen ilyen vagy, és kész, a "barátnőid" meg nem barátnők. Sokan vagyunk férfiak, akiket nem zavar a kis mell, és kétségtelenül vannak előnyei, futás meg tánc közben biztosan érzed. Mitől lennél értéktelen, amikor értékes életet élsz? Hidd el, ha megnézel egy nőt, aki pont olyan, amilyen te szeretnél lenni, annak is megvannak/lesznek a maga problémái, csak te éppen nem tudsz róla, vagy nem figyelsz oda rá, annyira el vagy foglalva a magad bajával. Szóval fel a fejjel!
2010. júl. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem meg kicsi a tököm meg görbe is ésmégse utálom magam. ennyi miatt ne utáld magad
2010. júl. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

"18 éves vagyok, és hát nagyon kicsi a mellem (de tényleg nagyon kicsi)"


Ééés?


Komolyan nem értem. Ez az egyetlen problémád? Sok lányt ismerek, aki azt gondolja magáról, hogy szépséghibája van (pl. nagy orra, vagy túl szeplős arca stb.) és folyamatosan szenvednek ettől, hogy emiatt ők rondák. Egy fenét. A férfi ugyanis amikor megnéz egy nőt, akkor nem úgy működik, mint a pletykás nő, amikor megnézi a barátnője lakását. Nem azt keresi, amibe bele lehet kötni, hanem két dolgot néz: az összbenyomást, illetve a vonzóbb pontokat. Azaz: ha általában pozitív, mosolygós, magabiztos, vidám lány vagy, akkor valószínűleg tetszel a férfiaknak. És az is lehet, hogy a testednek van olyan része, ami átlagon felül szép (pl. lehet ilyen az arc, vagy a szem, vagy a láb, de akár az is, hogy jól eltalált az öltözködésed, hajviseleted stb.) Ez jó benyomást tesz, és a melledet senki sem fogja külön méricskélni. Egyszer majd valamelyik férfi beléd szeret, és neki még a kis melled is külön tetszeni fog, mert különlegesség, olyan, amilyen csak az ő kedvesének van. (A szerelem ugyanis mindent átszínez.)


Szóval önbizalomhiányod van, de ha ennek a kis mell az oka, akkor ezt sürgősen felejtsd el, a férfiak nem olyan primitívek, mint képzeled. A barátnőid magatartásáról meg annyit, hogy a nők között kemény verseny van, amiben igyekeznek a másikat lenyomni minden eszközzel. Egymás önbizalmának tönkretételéhez nagyon értenek a "barát"nők, ez általános jelenség. Ne hallgass rájuk, fölösleges. (Cserére a barátnőid szorulnak, nem a melleid.)


A nagy mellnek egyébként vannak hátrányai is: állati kényelmetlen, mint extranagy mellű exbarátnőmtől tudom.

2010. júl. 10. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!