Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ebben a helyzetben mit tehetné...

Ebben a helyzetben mit tehetnék hogy javuljon az allapotom? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Három hónapja járok egy pszichoterapeutához de úgy érzem hogy szinte semmit nem használ. Nem tudok neki megnyílni úgy érzem meg vagyunk rekedve.

Gyakran fel szeretném adni leginkább mehet úgy érzem nem javul az állapotom, Illetve anyagilag is nagyon megterhelő.


Nagyon hosszú lenne a történetem ha mindent leírnék ezért próbálom a lehető legrövidebb ben:


-22 éves fiú vagyok kb. egy éve kibukott itthon hogy egy fiúval vagyok kapcsolatban.Anya nagyon rosszul fogadta kb. öt hónapig elhordott minden b*zinak csalódásnak szégyennek hogy mi lett az ő kis fiából stb.


-Ezidő tájban már egy éve Dolgoztam egy Napelem telepekkel foglalkozó cégnél fizikai munka volt elég megterhelő.


-Egyik napon hazajöttem a munkából és hirtelen rám jött egy rosszullét fejfájás szédülés hányinger fáradtság forróság érzés a fejben gyengeség stb. azt hittem hogy ez egy múló rosszullét és néhány órán belül enyhülni fog azonban nem így lett ez a rosszullét azóta is megvan tavaly május óta szóval egész pontosan majdnem egy éve tart.


-A munkát augusztus végén otthagytam mert úgy éreztem ilyen állapotban nem tudom tovább folytatni a fizikai munkát.Közben itthon folyamatosan kaptam az ívet mindig mindenért hibáztatva vagyok.


-Ezáltal teljesen kikészültem itthon anya folyamatosan zaklatott terrorizált tönkrementem úgy érzem lelkileg.


-Szeptember végén elköltöztem a barátomhoz egy másik városba 400 km-rel arrébb ahol eddig laktam. Mindenki aki jót szeretett volna nekem ezt javasolta mivel hogy pszichésen vannak ezek a rosszulléteim és hogy majd hogyha kiszabadulok ebből a környezetből akkor minden meg fog szűnni. Sajnos nem így történt az új helyen az új városban nem tudtam beilleszkedni egész nap bent voltam annyira eluralkodott rajtam a rettegés hogy nem mertem Emberek közé menni már egy egyszerű boltba menés és feladta a leckét.

A párom ez idő alatt mindig dolgozott keveset volt otthon én pedig az evésbe menekültem néhány hónap alatt közel 30 kg-ot híztam és az állapotom tovabbra sem javult talán még egy kicsit rosszabbodott is.


-Februárban végül arra döntésre jutottam hogy visszaköltözök az eredeti lakhelyemre. Egyrészt mert nagyon fogyott az eddig összegyűjtött pénzem, Másrészt mert ott sem lettem jobban illetve a bérelt lakással és valamilyen gáz volt mert sehogy sem lehetett bejelenteni tartózkodási helyemet.


-Azóta itthon vagyok az állapotom ugyanúgy nagyon rossz anya valamilyen szintenja volt de ő maga is kijelentette hogy soha nem lesz képes elfogadni hogy egy fiúval vagyok együtt.


-Tudni kell anyáról hogy nagyon rossz természete van mindig beleköt mindenki be és úgy érzem hogy velem próbálja az ő sérelmeit úgymond gyógyítgatni. A pszichoterapeuta és ezt állapítottam meg hogy ő egy úgynevezett borostyán szülő, Ami azt jelenti hogy kiskoromtól kezdve azt hiteti el velem hogy csak mellette vagyok biztonságba és a világ egy veszélyes hely. Ez sajnos belém is lett kódolva egyáltalán nincs önbizalmam félek az emberektől az új helyzetektől a felelősségtől.


-Tanulmányaim során néha néha azért akadtak barátaim de soha nem éreztem úgy hogy van mellettem legalább egy olyan személy akiben bízhatok és mindig mellettem áll illetve mindent megoszthatnék vele. Nagyon sokat piszkáltak beszólogattak terrorizáltak az osztálytársaim eleinte még megvédtem magam de egy idő után már úgy éreztem hogy képtelen vagyok rá és semmit sem használtak az előzőek sem. Egész jó tanuló voltam azonban A gimnáziumi éveim során egészen le romlottak az eredményeim én ezt arra tudom visszavezetni hogy egyrészt magamban is folyamatosan örlődtem hogy ki vagyok mi vagyok akihez vonzódom stb. nem találtam magamat illetve az is hogy folyamatos rettegésben és terrorba voltam tartva így egyszerűen képtelen voltam a tanulmányaimra öszpontosítani illetve ezeket senkivel sem tudtam megosztani hiszen itthon nem tudtak semmiről és ha elmondtam volna akkor féltem hogy fény derül arra hogy ki vagyok.


-Gimnázium után egy kettő éves Okj képzésen vettem részt, Ahol egészen sokáig úgy éreztem hogy szeretnek a többiek akik javarészt lányok voltak, Illetve volt egy nagyon közeli “barátom” ( lány ), Akibe úgy éreztem hogy szerelmes vagyok egy idő után, De sajnos ez a lány folyamatosan kihasznált mindenben segítettem neki és úgy éreztem hogy még érzelmileg is játszadozott velem, ( baratja is volt ekkor) Számtalanszor Segítettem neki a tanulmanyokban, Mindig minden hova elkísértem támogattam meghallgattam és cserébe úgy éreztem hogy semmi viszonzást nem kapok magyarul teljes mértékben kihasznált. Az osztályban a többi lány kifejezetten utálta ezt a lányt de én mindig kiálltam mellette. Emellett én a többi lánnyal is igyekeztem jóban lenni és úgyis éreztem hogy ez így is van azonban egy idő után eltávolodtak tőlem, Teljes mértékben kiközösítettek és mint egy idő után kiderült ők úgy beszélték meg egymás között hogy én mindig kibeszélem őket a hátuk mögött és különböző megjegyzéseket teszek a kinézetükre az intelligenciájukra stb. Holott ez nem volt igaz mivel mindig amikor egy adott lánnyal beszélgettem ők mindig szidták a másikat stb. hogy ki hogy néz ki ki mennyire okos ki mennyire idegesítő és én igazából mindig csak ott voltam úgy mint egy személy egy hallgató fél és a végén ebből az lett ki kerekítve Hogy én mondtam ezeket a dolgokat és hogy én vagyok a legnagyobb áruló és szemét. Az utolsó félévet úgy húztam ki hogy teljesen egyedül voltam mindig kibeszéltek hangosan látványosan minden mozzanatamat figyelték és ez az állítólagos nagy barát is elkopott mellőlem, Amikor próbáltam vele megbeszélni hogy én mit érzek és hogyan van ez hogy ennyire kihasznál akkor teljesen összevesztünk és ő is ellenem fordult és azokkal a lányokkal kezdett el barátkozni akik eddig utálták. Szóval ez is egy csodálatos történet....


-Amióta felmondtam a munkahelyemen igyekszem járni a pszichoterapeutához de mint elsőre írtam úgy érzem hogy egyáltalán nem használ illetve hogy nem tudom magam kellőképpen kifejezni ezért is írtam ide hogy itt hátha tud valaki segítséget adni tanácsokat tapasztalatokat hogy mit lehetne ebben a helyzetben tenni.


-A rosszulléteim egy éve folyamatosan tartanak változó intenzitásúak van hogy jobban szédülök hányingerem van és fáradtabb vagyok van hogy kevésbé de az egy év alatt nem volt olyan nap hogy ez elmúlt volna.


-Amióta a rosszullétem tart számtalan orvost felkerestem kutatva a megoldást. A következő vizsgálatok on vettem részt illetve a következő orvosok láttak:

KoponyaCT

kontrasztos koponya CT

Nyaki gerinc MR

Nyaki erek ultrahangos vizsgálata

Szemészeti vizsgálat

Fül orr gégészeti vizsgálat

Vér képek

Neurológiai vizsgálat

Hisztamin érzékenység glutén Intolerancia Lime kór pajzs és hasnyálmirigy vizsgálta a vérből

Voltam legalább hat féle különböző

masszőrnél gyógymasszőrnél

Csontkovács

Hematológus

Nemi betegségek vizsgálata vérből vizeletből

Hasi ultrahang


Ezekközül túlnyomórészt minden negatív magyarázatot a rosszul léteimre egyik sem ad az orvosok szerint.

Nyaki gerinc mr en: minimális porcdegenracio, kiegyenesedett nyaki lordosis

Hasi uh: májon kettő apró góc, heamangióma az orvos szerint artamatlan, a hirtelen hizastol lehet, evente nezetni azert lehet

Verkep: vashiany, legutobbi verkep szerint 7,5 ( 10 az alsoertek), koleszterin enyhen tobb mint kellene


Ezeken kívül nincsen semmi bajom amit megtaláltalak volna az orvosok én azonban arra gyanakszom hogy biztosan van valami fizikai bajom is ami okozza a folyamatos rosszullétet... Tisztában vagyok vele hogy a pszichés állapotom is okozhat ilyen tüneteket de emellett meg vagyok róla győződve hogy fizikailag sem vagyok teljesen rendben.


-A legvalószínűbbnek tartom hogy a szédülésem fejfájásom nyaki gerinc eredetű mivel van egy kis púpom és előre áll a nyakam ezáltal úgy gondolom hogy a csigolyáim túlságosan közel vannak egymáshoz ezáltal kevesebb vér jót az ágyamba és ez okozza a szédülést esetleg valamiféle idegeket nyomhatnak még a csigolyáim igazából nem tudom hogy ezzel a problémával hova lehet menni vagy ki tudna segíteni


-Tudom hogy azt ígértem hogy Rövidre próbálom fogni, De ettől rövidebb ben nem nagyon lehet leírni a történetem.


-Azóta a párom kb. három hetente szokott hozzám eljönni egy egy hétre akkor együtt tudunk lenni de egyébként ennyi amennyit tudunk találkozni anya annyiraja volt ilyen téren hogy megengedi hogy itt maradhasson addig azonban a hangulat Mindig feszült próbál valamilyen szinten beszélni a párommal de nagyon erőltetett és csak jópofizik soha nem lehet a társaságában felszabadulni.A pszichoterapeuta szerint semmiképpen nem akar engem elengedni amikor elköltöztem akkor is borzalmas nagy veszekedések és cirkuszok árán tudtam csak elmenni gyakorlatilag elmenekültem előle.

Még mindig egy kisfiúnak tart akit babusgatni dédelgetni puszilgatni ölelgetni védelmezni kell és aki majd itt lesz neki mindig támaszként ha az ő életében nincsen valami rendben úgy érzem nem enged felnőni önállósodni még amellett hogy képtelen elfogadni a másságotmat is.


-Tisztában vagyok vele hogy Találni kellene egy munkahelyet azonban folyamatosan rosszul vagyok illetve nagyon rettegek az emberektől attól hogy hogyan fognak velem bánni a felelősségtől attól hogy ki lennék szolgáltatva az adott munkaadónak. Hogy pénzzel kellene bánni nem tudom mi lenne számomra megfelelő de előbb utóbb muszáj lesz valamit találni amire azt mondhatom hogy viszonylag jó. Attól is félek hogy mi lenne ha megtudnák hogy egy fiúval vagyok kapcsolatban hogy ezt ki hogyan fogadná hogy tuti hogy beszólogatnának piszkálnának Hátrányban lennék minden egyes helyzetben emiatt. Sajnos nincsenek barátaim sem teljesen egyedül vagyok a páromon kívül nem tudom hogy mit lehetne vagy hogyan lehetne esetleg barátokat szerezni de azt érzem hogy így nem jó de akik úgy vannak középiskolából három lány velük úgy próbálok beszélgetni de sajnos nem az igazi igazából csak a saját problémáikkal tudnakt raktálni úgy érzem hogy amit én mondok az egyáltalán nem érdekli őket így nagyon lecsökkentettem velük a kommunikációt.

Nagyon gyakran sírógörcsök jönnek rám folyamatosan örlődök hogy mit hogyan lehetne rengeteget gondolkozom keveset alszok valamennyire igyekszem figyelni arra hogy miket eszem de ez nagyon gyengén sikerül sajnos a felszedett 30 kg ból még csak 10 kg-ot tudtam leadni nagyon nehezen megy mert úgy érzem a kajálásba találom meg a boldogságom.Gyakran öngyilkossági gondolatok vannak bennem hogy mennyivel egyszerűbb lenne az egészet befejezni és nem szenvedni tovább meg hogy mindenkinek így könnyebb lenne ha én már nem lennék.



Nagyon szépen köszönöm ha ezt végigolvastad elnézést hogy ennyire hosszúra sikeredett.

Kinek mi a véleménye erről esetleg aki volt már hasonló helyzetben mit tudnál tanácsolni meg bárki aki bármilyen segítséggel tudna szolgálni javaslattal tapasztalattal hogy mit lehetne tenni nagyon szívesen fogadom ezeket, elore is koszonom szepen!!!





2019. máj. 31. 10:35
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Ne menjél el bentfekvésre, totálisan fölösleges, semmivel nem leszel előrébb, csak újabb napok mennek el a semmivel. Egyértelműen pszichés a fejfájásod. Nyaki gerinc röntgenen még nem voltál az ötezer vizsgálatod között? Ne vizsgáltasd már végig a 200 szervedet, ne olvasgassál tünetekről az interneten, hanem vedd tudomásul, hogy nem vagy beteg, hanem az életedet kell rendbehozni. Ami elsősorban abból áll, hogy a mérgező anyáddal minden kapcsolatot megszakítasz.
2019. júl. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Készült röntgen is, igen.

Nyaki gerinc mr is.

Kopony ct is nativ es kontrasztos formaban is.


Felteszem a nyaki rontgen leletem kép formájában.

[link]

Remelem meg lehet nezni.


Azota sincs kulonsebb valtozas. Mostanaban mindig faradt vagyok es almos napkozben is mintha barhol el tudnek aludni. A fejem folyamat faj es eg, van hogy nagyon erosen.

Voltam otoneurológusnal, belso egyensuly erzekelo szervemnek nincs baja es a hallasom is a fulem is rendben. Az orvos szerint migren okozhatja a panaszaimat, 3 honapos gyogyszerkurat irt fel, 3x1 divascan, magnezium, b vitamin komplex. Ezeket szedem hatha er valamit ...

Azota a hugycsovemben szinte mindig van egy kellemetlen diszkomfort erzes, nem mult el sajnos azota sem, olyan mindig mintha lenne ott a hugycsovemben vizelet vagy lenne egy ket csepp de amikor

Megnezem soha nincs ott semmi, amit meg nem mondtam, nagyon reg ota szerintem vannak a makkomon apro kis ragyák vagy nem tudom mik az is van h viszket parom szerint nincsen baja, votl tavaly hiv teszt es nemi betegsegek teszt urologian, verbol vizeletbol.. negativak. Azonban nem

Hagy nyugodni, votlam vagy 3x vele borgyoygyasznal es urologusnal de midnig az volt h szerintuk gonba kenegessem kremekkel de valtozas nem tortent...


Egesz nap faj mindenem, santitok a bal labamra mintha hosszabb lenne a csipom is faj hatam, derekam, nyakam, hasam be-be szokott szurni, szemeim is egnek stb...


Akkor voltam egeszsegfejlesztesi irodaban elhizott vagyok eddig is tudtam, probalok dietazni mozogni, de nagyon nehez mert foylamat farkasehes vagyok es ugye abba lelem az oromomet...


A pszichoterapeutam nyaralni van ket hetig , majd jovoheten telik le akkor fogok tudni ujra menni.

Egeszsegfejlesztesi irodaban lehetett oylat kerni h 5 alkalmas ingyenes beszelgetes pszichologussal, kertem, csutortokon fogok menni.

Elsosorban sulyproblemak miatti lelki bajokkal foglalkozik, de az egeszsegfejlesztesi irodas holgy szerint minden egyebbel nem tudom h mit merjek neki majd mondani h elkezdjem e ezt az egesz kapvariat, a massagot mondani neki.. ki tudja milyen beallitottsagu..

Van olyan h lehet menni kulonfele mozgasokra 10 oranyi van ingyen jo is lenne de mind ugye csoportos es en nem merek egyedul menni rettegek h basztatnak ott vagy beszolnak vagy rosszul leszek...


Ma meg lett volna egy allergia vizsgalatom tartositokra, izfokozokra stb... de kozolte velem az asszosztens h hat marpedig o nem erti h hogy kaptam mara idopontot mert nincs neki beirva, pedig mara volt es raadasul uyganaz a holgy volt mondtam is neki h pedig maga adta es modnta h hat orvos sincs... egy hetrel kesobb menjek majd es tuti h varni kell majd viszlat!!


Gondolkozom megis a fejfajas ambulancian de ugye nagyon felek h ha ugy van h befektetnek mit fognak ott csinalni nem e nagyon bunkoznak az emberrel meg oszichesen is tuti tok megterhelo, de talan ott meg csianlnanak ezt azt ami kizarna tovabbi dolgokat ugye van koponya mr re idopontom szeptemberre, talan igy ha bent fekudnek meg tudnak csinalni...


A masik meg h elfogyott a penzem konkretan alig maradt kicsit tobb mint tiz ezrem... nagyon ki vagyok ettol tudom h menynit szenvedtem erte mire lett egy vizonyos osszeg es a smemire ment el a rengeeg vizsgalatra kb masfel millio... es uyganugy beteg vagyok ugyanugy szenvedek...

Nem tudom magam semmilyen munkaban elkepzelni, szerecsetlennek ertelmetlennek nyomoreknak egy smemine erzem magam rettegek h mit ossze nem basztatnanak barhol mar maga a sulyom miatt, szemeliysegek miatt vagy ha kiderulne h neleg vagyok, vagy azis akar h mar egy interjun bekerdeznenek h mi az h egy lassan egy eve nem dolgozok?? H emiatt basztatnanak vagy h van e parkapcsolaton stb...


Annyira elszomorit h masik ol akik suliba jartak velem egyutt elik az eletuket, iylen egyetem olyan kepzes jogsi haz auto utazasok valakinel gyerek...

Es magamra nezek es nem tudom h hogyan juthattam ennyire rossz sorsra...


Meg amit nem irtam le korabban... h mikor baratommal regebben szexualisan egyutt voltunk, volt h utana nagyon rossz erzes jott ram, akkor meg nem volt meg ez az allando rosszulletem, de a tuneteim akkor hasonloak votlak mint most csak azok kb egy fel ora negyven perc utan elmultak... soakig azt hottem nemi beteg vagyok most ujra azt erzem... de nem lehet a paromtol mert nem volt snekivel elottem, meg nezette o is magat mar.. szoval nem tudom, ha mas nicns gondoloma zt kell belemagyarazni h pszochesen jottek ezek a rosszulletek is....

2019. júl. 16. 16:57
 23/27 anonim ***** válasza:

NINCS SEMMILYEN SZERVI BAJOD!!! FOGD MÁR FEL! TESTILEG EGÉSZSÉGES VAGY! Már ordítanom kell veled, ha azt akarom, hogy meghalld!

Menj el ahhoz az egészségfejlesztő pszichológushoz, és legyél vele 100%-ig őszinte! A lényeget mondd, és ez a melegséged. Az orvosi vizsgálatokat ne ragozd egy órát, mert elpocsékolod az idődet, és nem marad arra, amire kell. Az orvosos részét intézd el 1 mondatban: hogy voltál mindenféle vizsgálaton és minden negatív. Látott már homoszexuális embert a pszichológus, és nem lenne ezen a pályán, ha emiatt ellenérzései lennének. A szexuális együttlét utáni kellemetlen érzésed is a félelemből, lelkiismeret-furdalásból, önvádból ered, amit az anyád ültetett beléd. Nem vagy rossz vagy alsóbbrendű ember azért, mert a férfiakat szereted! Nem te álltál érte sorba, tőled teljesen független okokból így lettél összeszerelve. Más nem csinál ebből ekkora ügyet! Nádasdy Ádám fordító, egyetemi tanár épp ma tette közzé egy rádióban, hogy "férjhez megy" Angliában (merthogy ott lehet). Hallgass a pszichológusra és utána is valamilyen terapeutával mindenképp folytasd a terápiát, hogy el tudd önmagadat fogadni! Ha a régivel folytatod, legyél vele teljesen nyitott, mert csak úgy tud segíteni, ha tudja, mi a problémád.

2019. júl. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen ismét a valaszt neked!


Teljes mertekben megertem h dühítő egy ido utan h nem hiszem el h nincsen bajom fizikailag... proablom elhinni , de sajnos tenyleg nagyon durvan faj most pl a húgycsövem vizelesi inger stbbb msot attol felek h mi lehet, prosztatagondol vagy valahogy valami fetozes.., derakam faj, nyakam faj fejem, hasam...


Irtam egy ilyen hatter tarsasagoa lelki segely chaten az operatornak hat kb felvazoltam a helyzetem, de joforman nem mondott igazan nagy valamit, anynir h ez valoban nehez helyzet lehet onnek, meg azt javasolta h menjek pszichiatriai inzetbe pesten valami Tünderhegy nevezetu helyett ajanlgatott... hat elgondolgoztam rajta de nem hinnem h attol h oda be lennek zarva gyogyszereznenek meg par honapig mert addig tart egy egy kezeles ott mentalis betegekkel lennek korulveve...


Voltam az egeszsegfejlesztos pszichologusnal, egy nagyon fiatal lany volt.. hat nagy nehezn elmodntam neki h meleg vagyok es nem fogadom el meg anyat is mondtam... joforman nem mondott ra semmit csak h megerti h ez nehez lehet neki is vannak meleg baratai es h o elfogadja... oszinten szolna nem fuzok sok remenyt hozza meg amikor beszeltem volt h bele bele nevetgelt nem tudom h rajtam vagy a beszedstilusomon vagy mert full tapasztalatlan, de azert vannak fenntartasaim de most ez van, ertole ltekintce ugy rendes volt meg aranyos hatha lesz valami. 5 alkalmat lehet menni, fogok is aztan ha ugy iteli meg h meg szukseg van ra lehet menni 5 alkalmat.. ugye a maganpszichoterapeutam most eppen nyaral ket hetig addig szuneteltettuk, jovo heten mennek hozza de en ezt most le fogom mondani, elfogyott a penzem 15 ezer forintom van, ebbol 8 at nem szeretnek egy ujabb feszines erolkodős beszelgetesbe beleölni...

Megyek erre aztan majd lesz valami...


Lesz meg az allergia tesztem joboheten kedden, gondolkozok az fejfajas ambulancian... hivtam oket de nem vettek fel majd probalom meg..

Beutalot nem tudjatok meddig ervenyes? 1 honap? Felek ha tullepem nem fognak megnezni se vagy nem tudom h mikodik...

A szemeim is fajnak par hete azon is gondolokozom most csepegtetem szemcseppekkle amik votlak itthon de nagyon ijeszto h enyni testreszem beteg allandoan...


Urologus, bor es nemibeteg gondozon is gondolokozom...

Mi a feneer faj pl mindig a hugycsivem, vizelesi inger, van h viszket a makkom...

Nem ertem

2019. júl. 20. 14:08
 25/27 anonim ***** válasza:

Épp gondoltam rád, hogy mik a fejlemények.

Lehet, hogy ez az egészségfejlesztős pszichológus full kezdő, de ártani biztos nem árt, hogyha elbeszélgetsz egy kedves, megértő emberrel. Azért mondta, hogy ő elfogadja, hogy lásd, hogy ezt el lehet fogadni, nem mindenki olyan, mint az anyád.

Urológiai problémád éppenséggel lehet, menj el, nézesd meg, de utána, ha nem talál semmit hidd el, hogy nincs vele bajod. A fejfájás-ambulanciára is elmehetsz, ha ez téged megnyugtat, de neked olyan összetett pszichés problémád van, hogy nem fogják tudni komplex pszichológiai kezelés nélkül csak a fejfájást izolálni és megoldani. A beutaló 1 hónapig érvényes. De aztán állj le, értsd meg, hogy a melegséged el nem fogadása okozza az egész problémát. Ha a saját terapeutád nem elég hatékony (ha úgy érzed, hogy csak a pénzt viszi haszon nélkül), akkor keress másikat. A Tündérkertről olvastam már jókat is, olvass utána az interneten, akár itt a Gyakorin is lehet róla tapasztalat, és ha pozitívak a visszajelzések, el lehet menni, hátha segít. Ha nem, bármikor ott lehet hagyni, nem zárt osztály. Lehet, hogy zavar a többiek állapota, de te se vagy épp rózsás állapotban, biztos nem futóbolondok vannak ott.

2019. júl. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Köszi ismét, hogy veszed a fáradtságot es valaszolsz 😀


Fejfajas ambulanciat ma sikerult elerni, adott meg tovabbi szamokat es neveket h ezeket probalgassam es akkor talan majd lesz de kitartas mert szabadsagolas van es hivogassam kitartoan, mar szeptemberre is be vannak telve az idopontok... biztato


Parom javaslatara az urolgiai valos vagy kepzelt gondjaimra, vettem tozegafonya teat iszogatom hatha ez segit. Ha nem akkor hivom az urolgiat, votlam a kornyezo varosban bicajjal, de bicajozas kozben ereztem h zisbbad az egesz peniszem, a herem a herezacskom olyan minta nyomna valamit az ules vagy nem tudom... massal is szokott ilyen lenni? Meg ugye ez a vizelesi i ger, diszkomfort erzes a hugycsovemben, hoylagomban.. de tenyleg lehet attol is h full ezen gorcsolok...vagy a mozgasszegeny eletmod...


Anya borzalmas... minden nap veszekszik a parjaval, velem is mikor kit ér. Foylamat h miert ot okoljuk mindenert h miert ekkora szemet o ezt nem erti mekkora szemet vagyok enis. H mostmar szedjem ossze magam es huzzak el dolgozni, egy senki vagyok es semmit nem ertem el az eletben, egy nyomorek mutassak fel neki valamit ... en meg probalom neki magyarazni h 22 even at nyomorgatott es most hopp hirteen ugorjak fe es hozzam le a csillagokat az egrol.. ez nem igy megy... ilynekor bevadul habzo szajjal uvolt, jon szidja a paromat, azt mondja h kinek kepezelm kinek erzem en magam h nehogy azt kepzeljem mar h a parom amjd elfog ide koltozni hozzam azt varhatom, vagy huzzak vissza oda ahol voltam es rohadjak meg ott de sose leszek boldog....

Annyira felidegsitett h lelocsoltam egy uveg vizzel, megkergettem, es melle dobtam a papucsom.. viccesen hangozhat de nagyon bekes ember vagyok de h ezt kihozza belolem ez nagyon ijeszto, ram akarta hivni a rendoroket, oedig meg se utottem rendesne meg semmi, mondtam neki h anynit sem erne h megussem. Es akkor jon h gyere verjel agyon ussel agyon legalabb megdoglik...

Valamelyik nap a parjat is addig addig basztatta utogette uvoltozott vele napokig h lokott rajta egyet es elesett ez meg raesett a konyokere es h neki mennyir efaj vigye be az ugyeletre akkor modnta a parja nagy nehezen h akkor beviszi akkor megse mertt h mit mond... folyamatosan ellentmondasokat csinal...


Ja igen amiota elmondtam h b*zi vagyok azota eomlott meg a kapcsolata a aprjaval es en vagyok az egesznek az oka. Folyamatosan sajnaltatja magat, generalja a buntudatot... ot mindenki bantja... modntam neki sokszor h terapiara kellene jarnia, nem o nem beteg.. neki nem kell jarjak en mert cska en vagyok a beteg a nem normalis es h en ot megverem bantom... holott ez azert igy nem igaz... o ongyilkos lesz ot utalja mindenki, barmilyen esz ervet hozok neki h jarjon vagy akarmi akkor sem, neki nincsen penze, de uj ruhakra, korom, fodraszra erre arra azert mindig van, ha valoban meg akarna gyogyulni, ezeket tlaan nelkulozne es a penzt egy pszichologusra foditana, sor volt az egeszsegfejlesztesi irodaban o is, ott se mondta h szeretne pszichologust vagy teszten is gondolom nem volt oszinte mert nekem az alapjan irtak fel az ingyenes pszichologust hogy amilyen valaszokat adtam....


Szoval teljesen ki vagyok... ezek melle hozzatezs az h konkretan 10 ezrem maradt, folyamatosan szedulok, ég az egesz fejem, faradt vagyok barmennyit alszom, faj a hugyxsovem vizelesi ingerem van, a hasam is be szokott nyilalni.


Parom mutatta az egyik vereredmenyem egy orcosnak es szerinte nem szabadna h enyni elteres legyen ilyen fiatalon, megha nem is eget rengetoen kiugro ertekek, a gasztroenterologis azt mondta h ezek nem veszesek magadak a verzsirok es dietazzak, vegezzek tobb testmozgast. Szoval ezt sem ertem.

Az orovos aki most nezte azt mondta h akar veseproblelmam is lehet, immunologust ajanlott, ha minden igaz elmegyek egyhez a parommal.


Az eddigi pazochoterapeutamat meg sajnos le kell mondanom, szerdan lenne hozza idopont de nem tudom fiezetni ame, igaz az is h nem jutottam messze vele, de jo lett volna azert folytatni, talan annyit enged majd h legalabb telefonba elmondjam neki nagyjabol mi a helyzet.

2019. júl. 22. 15:20
 27/27 anonim ***** válasza:
Az anyádtól mindenképp el kell költöznöd, mert őrült, de belőled is azt hozza ki, ha már papucsokkal dobálózol. Oda kellene költöznöd a párod városába és nagyon gyorsan munkát vállalni, akármilyet, csak ne nehéz fizikait, hogy legyen pénzed. Aztán később lesz majd jobban fizető is. Urológushoz menj el, legalább megtudod, hogy van-e valami ilyen bajod vagy nincs. Nekem aztán hiába mondod ezeket a tüneteket, mert én nőnemű vagyok. A vérképpel ne foglalkozz, kis eltérése mindenkinek van, nem számít.
2019. júl. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!