Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Honnan lehet egy ilyen helyzet...

Honnan lehet egy ilyen helyzetben életerőt meríteni?

Figyelt kérdés
Sokáig beteg voltam ami kikészített fizikailag és lelkileg is. Mindenkit elveszítettem. Senkim sincs. A munkámat szerettem, de annyira túlterheltek az utóbbi időben, hogy már úgy érzem nem bírom el és nem is érdekel. Elfogyott az erőm. Semmi nem érdekel. Senkinek nem vagyok fontos és már nekem sem fontos senki. Nem tudom, mi a francot csináljak már az ágyból felkelni meg enni sincs erőm kedvem.Nem akarom feladni az életet, de nem tudom milyen más lehetőségem lenne még. Nem látok ki ebből a gödörből. ( a menj pszichológushoz hagyjuk.....az sem jött be)

2019. márc. 26. 09:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Mozgás, mozgás és mozgás. Tudom, hogy nagyon nehéz kimenni az ajtón, de ez segít (endorfin termelődik mozgás hatására, amitől boldognak érzed magad).
2019. márc. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Most épp elkaptam a calici vírust bónuszban. Felkelni sem bírok.
2019. márc. 26. 09:15
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Na, ha épp nyomod az ágyat akkor van időd megtervezni az életed, milyen munkahely érdekelne, merre mennél el szívesen kirándulni, túrázni, hol kell szállást foglalni, hol van étterem, stb. stb. Egyedül is ki lehet mozdulni a komfortzónából, nem nehéz új embereket megismerni. Csak akarnod kell. Ha már feladtad és csak a kifogásokat keresed akkor nem fog menni.
2019. márc. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ezt próbálom évek óta. Már nincs hozzá erőm és kedvem sem. Már csak aludni jó
2019. márc. 26. 10:25
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt próbálod évek óta akkor nem lehet, hogy valamit rosszul csinálsz?
2019. márc. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Szorítsd össze a fogadat és a magad érdekében menj el sétálni, futni, horgászni, biciklizni - csinálj valamit.
2019. márc. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Csináltam de mindenhol rossz. Megszűntek a vágyaim.
2019. márc. 26. 10:56
 8/19 A kérdező kommentje:
De lehet, hogy rosszul csinálom. De fogalmam sincs hogy lehetne jól.
2019. márc. 26. 10:58
 9/19 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el egy agykontroll tanfolyamra. Nagyon megeri, szerintem segitene
2019. márc. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Már túl vagyok rajta
2019. márc. 26. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!