Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vannak emberek akik szinte...

Vannak emberek akik szinte minden helyzetben nevetgélnek, mindenre humorral, jókedvvel reagálnak. Hogyan lehetnék ilyen?

Figyelt kérdés
Szerintem ezeknek az embereknek sincs kevesebb problémájuk mint nekem, de mégis tudnak bármikor nevetni, humorizálni. Nevelés kérdése? Vagy elhatározás? Vagy az energiaszinttel van összefüggésben? Nagyon szeretnék ilyen lenni, mert nem csak nekem lenne jobb, hanem pl. mások is jobban éreznék magukat a társaságomban. Nekem mondjuk szomorú, nehéz gyerekkorom volt, mindkét szülőm pszichiátriai eset volt, és nagyon szegények voltunk, gondolom könnyebb vidámkodni annak, aki szeretetteljes légkörben nőtt fel, ezt itta magába...
2019. ápr. 8. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Játsz el, hogy ilyen vagy. Idővel hátha olyanná válsz. Ez nem az én tanácsom, hanem Szendi Gabor pszichológusé. Egy próbát mindenkepp megérm
2019. ápr. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az hogy humora legyen valakinek veleszületett tulajdonság. Probálj pozitívan látni mindent, a legrosszabb helyzetet is humorral feldolgozni, lehet neked is megvan az adottaságod rá.
2019. ápr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!