Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki segítene és végig...

Valaki segítene és végig olvasná? Nem bírom már ezt a helyzetet és valakivel már meg kell osztanom, mert megőrülök ha magamba tartom.

Figyelt kérdés
Mi lehet az a "boldogság", "szeretet", " normális élet", "párkapcsolat", stb? Reggelig sorolhatnám.  Valami kutyafajta?   Egyiket se ismerem. Egyedül a "szenvedést", és a "magányt" stb. blabla (folytathatnám reggelig de senki se lenne kíváncsi rá) ismerem. De ezek már születésem óta hű barátaim. Annyira összenőttünk (ők az egyedüli barátaim mert ugye a való életben azok sincsenek) Eddig az "életemben" (kicsit sem  nevezném annak) csak a szart kaptam. Nem akarom ezt az egész "élet"nek nevezett szart folytatni. Inkább kilépek. És amúgy olyan rohadt jó mindenkit boldognak látni. Mindenki rohadtul boldog. Élvezik az életet. Csak én nem. Így fogok megdögleni. És majd mikor majd haldoklok vissza gondolok az "életemre" (ami ugye sosem volt és sosem lesz) Ha majd csak rá gondolok az majd segít a haldoklásban. Mert ugye olyan "jó" volt.

2019. máj. 31. 23:46
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Emberek sajnos nem sikerült,cserébe most itt sz@pok a korházba..De igérem következőnek sikerülni fog :)
2019. jún. 2. 06:51
 12/16 anonim ***** válasza:

Kéne járni suliba... hasznos lenne a közösség, meg tanulni. Mellette diákmunka.


Ennyi dolgot csinálnál, már nem lenne időd a depresszión gondolkodni 🙂

Szóval nyáron intézd el, hogy szeptembertől újra járhass rendess nappali tagozatba!


Jó felépülést a kórházban, aztán szedd össze magad! Hajrá!

2019. jún. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem,nem akarok semmit csinálni következőnek max a boncmesternek nyílok meg nem akarok emberek közé menni élni sincs kedvem. És kövezkezőnek mélyebbre fogom vágni és vízszintesen
2019. jún. 2. 22:30
 14/16 anonim ***** válasza:
Szia Kedves 17 éves fiú. Ki kell ábrándítsalak, nem mindenki boldog aki annak látszik. Sőt, sokszor azok a legmagányosabb emberek. Az élet drága kincs, most elég sötétnek látod a jövőt de nem az. Szakember is tud neked segíteni, h ne csak a rosszat lásd, de sztem te magad is át tudnál lendülni a rossznak vélt dolgaidon. Az önsajnálat nem segít rajtad, tudom h jólesik, voltam hadonló helyzetben ennyi idősen, de hidd el nem megoldás. A lelked nyugtatására jó, de másra nem. Barátnőzni ráérsz. Én szurkolok neked h megtaláld végre a kiutat ebből, de ezért tenned is kell. Keményen ki kell lépned a komfort zónádból, az önsajnálatból. Ha te nem leszel már az élet megy tovább nélküled idls, én is ugyanúgy alszom éjjel, alig változik valami, egyedül az h te nem vagy. Te nem vagy. Te vagy aki veszítesz. Valahol ezt kell felfognod. Drága kincs az élet. Ha mégis úgy döntesz h eldobod, most csúnyán fogok fogalmazni, meg is érdemled. De én remélem h kicsit észhez tudtalak téríteni, a legnagyobb jóindulatommal írtam ezt neked. Sok sikert.
2019. jún. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Bevittek pszichiátriára?
2019. jún. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hát ez így azért dühítő... segítséget kérsz, de aztán meg telibeszarsz mindenkit, aki próbál segíteni??
2019. jún. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!