Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mindig aggódok, és lassan...

Mindig aggódok, és lassan megőrülök, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyetemre járok, és folyton aggódok mindenen. Mindent túlgondolok, mindig a jövőt nézem. Például még itt sincs a vizsgaidőszak, de már attól félek, nem lesz meg a minimum átlag? Mert a kettesért is összetenném a kezem, de ha mindegyik kettes, akkor átsorolnak. Illetve folyton nézem milyen nehéz lesz a következő év, és majd abból hogyan csinálom meg a 3,0-s átlagot.... Szóval két kérdésem van: egy, hogy megnyugodjak: ti hogy mentek el vizsgára, hogy meglegyen a kettes, de ott lebeg a fejetek felett, hogy elég, de mégsem(...)

2. Hogyan zárjam ki az aggódást?



2019. márc. 18. 16:35
 1/3 anonim válasza:
Menj el pszichiaterhez es o fog segiteni felir gyogyszert is ha sulyos
2019. márc. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én az első vizsgaidőszakban paráztam nagyon mert idegen volt számomra az egész ijesztően hangzott hogy ZH meg szobeli vizsga. Aztán rájöttem, ha megtanulok mindent amit kell és tisztességesen felkeszülök a vizsgákra, akkor nincs okom félni. A legnehezebb tantárgyakból is összeszedtem minimum egy 3ast. Az is nyugtatott, hogy ha esetleg nem sikerül akkor ott a pótvizsga lehetőség. 1x megbuktam 1 nagyon-nagyon nehéz tárgybol de aztán elmentem pótvizsgára es 5ös lett. Tanulj, és nem lesz okod izgulni :) És nehezebb tárgyakbol az első időpontokra jelentkezz, hogy legyen lehetőséged javítani! :)
2019. márc. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Milyen szakon vagy amúgy? :)
2019. márc. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!