Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért működöm így? Hogy...

Miért működöm így? Hogy győzzem le?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 10 évben negyedik alkalommal fordul elő, hogy olyan férfit szeretek, akivel végül nem sikerült összejönni,d e minden alkalommal barátok lettünk, és nem is lett az illetőnek más barátnője. Így szép lassan le tudtam tenni a dologról, és mindig fontos maradtam az ileltőnek. Most viszont egy olyan alkalom jött ami a legközelebb járt ahhozhogy legyen valami,d e aztán mással jött össze, és ez most mintha feldolgozhatatlan lenne. Mintha nagyobb baj lenne az, hogy mással van az illető, mit az hogy nem velem van. Mi lehet ez? Valami önbizalmi dolog, hogy most van aki jobb nálam? Mi bajom lehet, hogy találjam meg, és főleg, hogy engedjem el? Nagyon fáj hogy már nem vagyok fontos neki, hogy alig beszélünk, és ugye nem is konkrét szakításról van szó, hanem csak így egyértelmű volt a szituáció, aztán visszatáncolás, és lassú kapcsolatelhalás, ami nagyon nagyon fáj. Mi lehet ez?
2019. jún. 2. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudni kéne, hogy a te viselkedésedben van-e valami, ami őket kihátrálásra készteti, vagy csak véletlenül így jött össze. Ezt csak tőlük tudhatod meg, ha őszinték.
2019. jún. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a gond igazából, az első meleg volt, csak ezt még ős se tudta igazán, akkoribna jött rá, a másodiknak azóta sincs barátnője 8 év után se...a mostaninak meg jött egy biztosabb hajó azt hiszem. nem tudom...
2019. jún. 2. 23:25
 3/4 A kérdező kommentje:
Valójában az igazi gond ez a függőség szerű dolog ami követi ezeket, illetve az, hogy ha nincs más nő akkor viszonylag bele tudok nyugodni, de így hogy van...
2019. jún. 2. 23:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez normális, mindenki ezt a legyőzöttséget érzi, ha a másik hagyja ott.
2019. jún. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!