Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? Hogyan győzzem le...

Mit tegyek? Hogyan győzzem le a szociális fóbiámat?

Figyelt kérdés
Nem bírom már kezelni a szociális fóbiám. Ha az utcán sétálok az emberek szemébe sem merek nézni. Ma fel mentem pestre megnézni egy állást de be sem mertem menni nem hogy még beüljek egy interjúra. Mit csináljak hogyan gyógyúljak ki ebből ?

2018. szept. 13. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Gyogyszer plusz pszichoterapia. Nem vagyok gyogyszerparti de ez eleg sulyosnak hangzik. Ehgez pszichiater fog kelleni es minel tovabb huzod, annal rosszabb :((
2018. szept. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi hogy írtál
2018. szept. 14. 05:23
 3/7 anonim ***** válasza:
A sport sokat segíthet. Kezdj el gyúrni, nyomjad akár minden nap, meglátod a 1,2-2 óra edzés után nagyjából teljes mértékig tenni fogsz rá, hogy ki mit gondol rólad az utcán. 2-3 alatt tuti javulni fog a dolog, csak ne add fel. Mellé persze jöhet a pszichológus is.
2018. szept. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*2-3 hét alatt
2018. szept. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egy időben edzsettem, de akkor is voltak mély pontjaim.
2018. szept. 14. 11:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor edz többet. Nem leszel 2 nap alatt jobban, de 3 hónap alatt már tuti lesz változás.
2018. szept. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
#1 Ne itt reklámozd a nyamvadt drogokat! A gyógyszert csak az agymosott gyökerek ajánlgatják.
2018. szept. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!