Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Utálom a nyarat. Más is van...

Utálom a nyarat. Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés
Gyűlölöm a nyarat, alig várom, hogy tél legyen, 30 fokban izzadok, mint az állat, amikor meg elmegyünk nyaralni, akkor meg egész nap kint vagyunk, leégek, nem tudok éjjel aludni. Egyébként apám norvég, és megörököltem tőle a fehér bőrt, így nem is barnulok, de nem érzem annyira hidegnek a teleket. Felszállok a buszra (Budapest) és teljese rosszul leszek a melegtől. Ráadásul szeptemberben kezdődik a középiskola és oda is busszal kell majd járnom, és októberig nagyon meleg szokott lenni. Más is van így? 14/F

2017. aug. 3. 00:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
50%
A fóbiáimra és a melankolikus természetemre jó hatással van a szép idő, a napsütés, így a nyarakat szeretem. Habár ez a gyilkos hőség már egy véglet, amit nem hiszem, hogy bárki élvezne. :(
2017. aug. 3. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Bihar Valatonon ***** válasza:
9%
14évesen már olyan vagy, mint a 70éves rinyás öregek grat :DDDDD
2017. aug. 3. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
97%
Én is utálom a nyarat, mert 30 fok felett már ömlik rólam a víz, a telet jobban szeretem.
2017. aug. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
97%
Én mindig így voltam vele, az év legrosszab időszaka!
2017. aug. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
92%
Nekem semmi bajom nem lenne vele, ha nem hírtelen váltásokkal lenne egyik héten 25 a másikon 40 fokos meleg. Szerintem minden évszaknak megvan a maga varázsa, nyáron is jó estd sétálgatni, nem fagy le a kezem amíg kiérek a villamoshoz...
2017. aug. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Szolovjov ***** válasza:
91%
30 fok felett én sem szeretem a meleget. A téllel az a baj hogy nem lehet motorozni. Legalábbis nem tanácsos.
2017. aug. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
96%
Üdv viking testvérem!:)Én 6-8 fokban egy szál pulcsiban szoktam bicajozni. Kabátom, sálam nincs is. Vagy már szétrágták a molyok, vagy rég elveszett. Ha életben maradok őszre, az már siker lesz.
2017. aug. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
#7- es, én is így szoktam, volt egy párszor olyan decemberben, hogy kiültem egy órára az erkélyre pulcsiban. Nekem ez télen jól esik.
2017. aug. 3. 14:23
 9/24 anonim ***** válasza:
96%
Nyáron, amikor csak tehetem (szabadnap, szabadság, vagy régen nyáriszünet) a nappalokat végigalszom a hűvös szobában és este, olyan 6-7 óra körül kezdek el élni. A melegben, napsütésben sírni tudnék, fáj a fejem, nem kapok levegőt, izzadok, minden bajom van. Mint valami vámpír:D
2017. aug. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Bihar Valatonon ***** válasza:
1%
Senki nem hallott még arról, hogy strand mi?! Nem találták fel arra felé? :D
2017. aug. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!