Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valakinek valami tipp hogy mi...

Valakinek valami tipp hogy mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Igazabol nem tudtam ezt a dolgot melyik kategoriaba is sorolhatnam. De nem is ez a fontos. Szoval mar ket hete nagyon padlon erzem magam. Folyamatosan sirok, es nem tudom abbahagyni, hiaba probalom elterelni a figyelmemet, filmet nezni vagy barmi, semmi nem kot le es barmin kepes vagyok elsirni magam, akar a semmin is. Igy megy ez mar 2 hete, tenyleg nem tudom mi miatt van ez de nagyon ketsegbe vagyok esve, hogy mit tehetnek hogy vegre ne erezzem igy magam. Ez ido alatt sehova se mentem, alig eszek mert ahhoz sincs erom. Ma ket het ota eloszor mentem ki ujra a friss levegore (igen nehezen de raszantam magam) abban remenykedve hogy jobban leszek. De ez nem igy lett, az elso 10 perc viszonylag jol zajlott, utana ramtort a siras. Egyszeruen nem tudom visszafogni magam. Tenyleg annyira sok okom nincs a sirasra, marmint az ennyire drasztikus, hosszu ideig tarto sirasra. Talan depresszios lehetek? Regebben voltak arra utalo jeleim. Igazabol arra gyanakszom hogy en alapbol ilyen vagyok, mert altalaban a szuneteim igy telnek, most is nyari szunet van, es amiota elkezdodott azota erzem ilyen padlon magam, eddig a suli elvette a figyelmemet. De minden iskola szunetben ilyen vagyok. Most nagyon tanacstalan vagyok, hogy mit tehetnek, valaki nem tudja mi lehet ez? Vagy valaki elt mar at hasonlo helyzetet? Ha igen ti mit csinaltatok ilyenkor?

2019. jún. 14. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet depresszió, nem vagyok szakértő, inkább kérdezz meg egy pszichiátert vagy lógust ^^
2019. jún. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Van iylen hogy az ember nem tudja miért vna, ettől egyébként még nyilván van oka.

Lehet hogy valamire emlékeztet a nyári szünet ami már nem tudatos, vagy valóban lehet az is hogy alapból jelenleg a gödör alján ülsz cska nem veszed észre annyira ha van mi lekössön.


Fontos: Olyan nincs hogy alapból ilyen vagy.

Menj el háziorvoshoz lehet hogy ő megnézi van e mondjuk hormonális oka...azaz beutal. De alapvetően ezt pszichológussal érdemes lenne megbeszélni különösen ha iskolaszünetekkel visszatér.

2019. jún. 16. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!