Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Barmi tipp arra, ha semminek...

Barmi tipp arra, ha semminek nem latom ertelmet?

Figyelt kérdés

Hosszu lenne leirni az elettortenetemet, ezert legyen eleg annyi, hogy sok trauman estem at gyerekkent, ez nyilvan kicsit tonkrevagta a szemelyisegemet.


Sokat jartam pszichologishoz, ami csak idolegesen segitett, gyogyszereket is szedtem, azok se bizonyultak tul sok segitsegnek.


Ennek ellenere en folyamat probaltam magamat eloretolni, mikor melyre kerultem, kihuztam magamat, egyetemet kezdtem, es elinditottam valamerre az eletem.


Vannak elonyos dolgok az eletemben es vannak kevesbe azok (pl. nincs igazan kozeli baratom, legalabbis olyan nem, aki fizikalisan is kozel van hozzam).


Allando paradoxonok kozott elek, szeretnek uj embereket megismerni, baratkozni, de egyszeruen nem tudom megkedvelni az emberek nagyreszet, masok vagyunk, nincs osszhang, stb. Sokszor ez eroltetesnek is tunik es nem feltetlenul elvezetesnek. Pedig volt 1-2 baratsag az eletemben, amit teljesen onfeledten tudtam elvezni, tehat tudom, hogy ez nem lehetetlen.


A masik, hogy sokszor teljesen ertelmetlennek erzek mindent, ha belemelyedek a karrierlehetosegbe, vagy targyakba vagy akar elmenyekgyujtesebe, a vegen csak ugy erzem, hogy minden vegtere is csak figyelem eltereles mennyire ertelmetlen az elet.


Folyamatosan probalkozom, eroltetem, hogy lassak valamit benne, de mindig ugyanoda lyukadok ki.


Barmifele tippetek van, foleg aki hasonlo helyzetben volt, mit tegyek? Olvasgatok konyveket, probalom emlekzetetni magam, hogy az elet mulando, tehat probalni kene elvezni... de nem hatasos.


Sajnos ahol elek, nem tudok megfizetni a terapiat.


Koszonom a segitsegeteket.



2018. júl. 29. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet érdemes lenne ezt a könyvet elolvasnod, ha beszélsz angolul:


[link]

2018. júl. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

igen, mar csak angolul olvasok konyveket.


koszonom, utananezek.

2018. júl. 30. 08:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Szívesen, ha beleolvastál kíváncsi vagyok véleményedre.
2018. júl. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!