Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan ne érezzem magam...

Hogyan ne érezzem magam magányosnak?

Figyelt kérdés
A gyerekkorom nagy részében nem voltak barátaim, majd tiniként is olyan társaságban voltam, ahol hullámzóan voltam érdekes, szóval hogy időnként úgy döntöttek kihagynak egy-egy beszélgetésből vagy bármi. Jelenleg 25 vagyok, rengeteg barátom van, szakmából is, így nagyon jól értjük egymást, van aki még gimiből maradt, de sokan csak az elmúlt 2-3 évben érkeztek az életembe, esetleg érkeztek vissza 10 év után. Van párom is több mint 6 éve. Amit nem értek, hogy miért érzem magam ennek ellenére magányosnak? Ennyire rajtamragadt volna a gyerekkorom, hogy semmi se elég?
2019. jún. 22. 00:54
 1/1 anonim válasza:

Szerintem azért érzed magad magányosnak mert ezek nem olyan mély barátságok mint amilyenekre vágynál. Talán nem engeded őket elég közel magadhoz.

Lelkitársak vagy csak felszínes barátok akikkel el tudsz dumcsizgatni de valahogy mégsem kielégítő számodra így? Szerintem az utóbbi. Azt tudom javasolni hogy próbálj meg bensőségesebb viszonyt létrehozni a barátaiddal és akkor nem fogod egyedülérezni magad

2019. jún. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!