Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek a zárta kerülök?...

Szerintetek a zárta kerülök? Erős öngyilkossági gondolatok, nárcisztikus személyiségzavar, gyógyszerfüggőség, falcolás, bulémia, OCD.

Figyelt kérdés
5 éve kezdődött minden (most 18 vagyok), azóta már kezeltek 10 fajta "gyógyszerrel" 3-szor voltam pazichiátrián, de a helyzetem egyre roszabb. A szüleim azt mondják, Őket tönkreteszi a betegségem, anyukám már neki akart hajtani egy fának, apunak kisebb szívinfarktusa vokt. Volt egy öngyilkossági kísérletem is (gyógyszertúladagolás). Szerintetek ha most hashajtózok, vagdosom magam, derealizációm van és bántanám magam akkor bevitetnek a zártra?
2019. jún. 23. 22:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ja, ami még fontos: Nincs valós önkèpem, és az indulataimat sem tudom kezelni. Értsd: ritkán érzek dühöt, elfojtom. Ezeket magam ellen fordítom, ez szokott kijönni depresszió, illetve testi tünetek formájában.
2019. júl. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Üdv! ☺


Ha kísérletezel, akkor pszichiátriára kerülsz, ahol bent fognak 2napig kb. és aláiratnak veled egy papírt, hogy letettèl a szándèkaidról, majd szabadon távozhatsz. Ha nem tettél le a magyar eü borzalmaival kell szembenézned. 2hètig szedálnak, majd mehetsz isten hírével.

Ergo ugyanott vagy.

Tudtommal Magyarországon már nincs olyan, hogy zárt osztály, de nem politizálok most ide, hogy vajon miért.

Tündérhegy az esetedben nem hiszem, hogy sokat segítene. Border vagyok szinte minden létező sz*r tünetet magamba hordozva(az ocd kivètelèvel) 4gyógyszeres és egy vércsapolós öngyi kísérlettel a hátam mögött.

Az ideggyógyászom(szintèn híres adjunktus) 10-en% javuló tendenciát jósolt összesen, ha járok csoportterápiákra és szedem a bogyóm(mondjuk a borderline szemèylyiségzavarra sajna nincs gyógyszer, csak mondjuk a bipoláris zavar csökkentésére, esetleg semmit nem érő kedélyállapotjavító). Nekem nem érte meg.

Járj el kondizni. Jót tesz az egódnak is. Míg jártam edzeni pár óráig normális voltam és ha a külsőd jobb, az csak jó lehet. Plusz szerezhetsz a borzalmas személyiségeddel barátokat (mèg nekem is sikerült, kár, hogy intoleráns vagyok és elüldöztem őket és az edzést is abbahagytam).

Jobb tippem nincs. Nàlam eddig csak ez segített valamennyit, no meg a bdsm, de ahhoz olyan ember is kell.

Terelj...terelj...terelj...és terelj. Tereld a gondolataid. Foglald le magad. Ha mást nem tvzz, videójátékozz, olvass...stb (hátha leköt valami, ahogy látom benned még van ehhez motiváció és elszántság).

2019. júl. 16. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!