Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hitelesnek tekinthető-e az a...

Hitelesnek tekinthető-e az a pszichológus vagy pszichiáter, aki párkapcsolati tanácsadó, de önmaga életében nem tudott harmonikus párkapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom, Csernus is ilyen. Válaszotokat kérlek indokoljátok!
2019. jún. 25. 23:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Csernus jelenleg harmonikus kapcsolatban él, nem?
2019. jún. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Négyszer nősült, háromszor elvált, az utolsót 2017-ben vette el.
2019. jún. 25. 23:52
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

Egy kapcsolat két emberen áll. Hiába van valaki otthon párkapcsolati pszichológiában hogyha a párja nem megfelelő ember ehhez. Hiába tudja pontosan, hogy hogyan kell kommunikálni, milyen problémamegoldó technikák vannak ha a párja nem hajlik ezekre vagy nem alkalmas rá. Egyedül senki nem tudja vinni a hátán a kapcsolatot, ehhez két ember kell. Nagyon nagyon nehéz olyan embert találni aki valóban rendelkezik a jó párkapcsolathoz szükséges tulajdonságok összességével.

Sokkal hitelesebb az az ember aki elvált és belátta, hogy nem működött a kapcsolata mint egy olyan aki ül a langyos szarban és nem lép ki egy rossz kapcsolatból.

2019. jún. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
23%
Nem. Az indok, hittant se tanítson az, aki maga erkölcstelen életet él.
2019. jún. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2 emberen áll
2019. jún. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
29%

Nem hiteles ha saját maga problémáit képtelen megoldani.

Csernus mint pszichiáter egy nagy nulla. Ő egy médiasztár, nagy pofával. A kutyámat nem bíznám rá.

2019. jún. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
7. Iskolapszichológusok azt javasolják hogy a pénzre menjenek meg a kinézetre ne a személyiségre 13-17 éveseknek, szóval ha csernus tegyük fel szar lenne még akkor is ő a legjobb kb..
2019. jún. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Számomra lehet hiteles. Otthon magánember, és nem pszichológus, nem kezeli magát, vagy a feleségét. Ugyanolyan ember, akinek vannak traumai, érzései, rossz döntései. Ettől még bőven lehet jó szakember. Az én terapeutámról azt sem tudom, jelenleg házas-e, vagy volt-e már az. De nem is érdekel, és nem is számít, nem ezen fog múlni, hogy tud-e nekem segíteni.
2019. jún. 26. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én sok szempontból felnézek/felnéztem rá, több könyvét olvastam. De párkapcsolati szempontból nem hallgatnék rá. Saját bevallása szerint a második felesége megkéselte (!), a harmadik úgy hagyta el, hogy hagyott egy cetlit, amire az volt írva, nem bírja tovább..Szerintem az sem feltétlenül tud segíteni, aki boldog párkapcsolatban él. Ha valaki keresztülment azokon a nehézségeken, amiken te és MEGOLDOTTA, akkor ha te is akarod tud segíteni. Csernus híres arról, hogy drogfüggőket sikeresen le tud szoktatni kábítószerről. És aki ismeri az tudja, hogy ő is függő volt és talpra állította magát.
2019. jún. 26. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ő is ember, ő is hibázik és tanul belőle.

Csernus megosztó ember, ugyanakkor igaza van mindenben, akár tetszik neked kérdező, akár nem.

Jelenleg pedig harmonikus kapcsolatban van.


Kérdésre a válasz: igen.


Egyébként ha te hibázol, akkor nem szoktad tanácsolni a többieknek, hogy hogyan kerüljék el pl. azt az adott helyzetet, amibe most te beleestél de tanultál belőle? Hogy mit ne csináljanak?

2019. jún. 26. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!