Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hitelesnek tekinthető-e az a...

Hitelesnek tekinthető-e az a pszichológus vagy pszichiáter, aki párkapcsolati tanácsadó, de önmaga életében nem tudott harmonikus párkapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom, Csernus is ilyen. Válaszotokat kérlek indokoljátok!
2019. jún. 25. 23:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ismerek olyan szexualcoachot aki egyutt el a felesegevel de mar nincs koztuk semmi. Allitolag a gyerek miatt


Amugy a jozza fordulo nokkel kefel terapia cimazo alatt. Na ez a pasi tenyleg hiteltelen.


Csernus legalabb nem marad benne egy rossz kapcsolatban. Amugy ha belegondolsz folyamatosan valtozol ezert nem biztos h egesz eleted egy emberrel kell lelened mert o is valtozik. Siman lehet h nektek csak arra a 4-8evre volt szuksegetek egymasbol

2019. jún. 26. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

-Nem Csernus sem,Csides Kata sem. Egy egészséges párkapcsolathoz két normális ember kell Kata betegesen elhízott van ott gond...

Az Almási Kitti és a Bagdi Emőke szimpatikusabb.

Poén(vagy nem). Rám mászott egy psziológus lány(nevelési tanácsadóban dolgozott). Férje volt de nem volt normális amit velem csinált. Egész nap írt,ha letíltotta fbn kinyomozta a számom smsek/hívások. Este lefeküdt a férjének 20 perc múlva nekem írt. Élvezte ha verekednek érte a pasik mert szar gyerek kora volt....Ilyenre bíznád a gyereked??? Hogy nem szűrik ki?

2019. jún. 26. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Egyébként ha te hibázol, akkor nem szoktad tanácsolni a többieknek, hogy hogyan kerüljék el pl. azt az adott helyzetet, amibe most te beleestél de tanultál belőle? Hogy mit ne csináljanak?


De szoktam. Ha hibázok, tanulok belőle, és legközelebb jobban választok, jobban viselkedek a párkapcsolatomban, mert tudom mivel kell vigyázni. Ez egy válást jelent, nem pedig hármat. Mert ha tényleg tanulok a saját káromból, akkor nem hibázok még kétszer.


Egyébként Csernus csak egy példa volt, nem róla szól a kérdés, nem is hallgattam még végig soha egy előadását sem.

2019. jún. 26. 09:43
 14/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, honnan tudod, hogy ki milyen szinten van? Lehet, hogy ugyanazt a hibát ugyan már nem követi el, de egy olyan új helyzet elé kerül, ami számára ismeretlen.

Te is először járni tanultál meg és csak utána pl. autót vezetni. Mind a kettő rejt önmagában veszélyt és tanulnivalót egyaránt. Egy idő után már te is magabiztosan csinálod mind a kettőt és nem hibázol közben.

2019. jún. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!