Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha nagyon ideges leszek,...

Ha nagyon ideges leszek, elsírom magam, ez normális?

Figyelt kérdés
Akár egy vita közepén is képes vagyok sirni, vagy tesi oran is.
2019. jún. 26. 00:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen gyakori és milyen mértékű stressz váltja ki. Ha olyan kategória, hogy nem tudsz felmászni a kötélre és bőgsz az egyáltalán nem normális.
2019. jún. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, az nem. De magas ugrás volt, ami nem ment, és beszologatott a tanár, álandoan csesztetett, mire bementunk az öltözőbe elbőgtem magam. De volt h igen, valamit nagyon nem tudtam megcsinalni, es akkor is..
2019. jún. 26. 01:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez teljesen normális. Valószínűleg túl érzékeny vagy, ami nem baj, sőt jó.

Manapság annyi konvencionális "egy kaptafára" gondolkodó ember van, hogy kifejezetten üdítő, ha vannak érzékeny emberek is.

Persze előbb-utóbb a sírás majd elmarad, mert megtanulod kontrollálni az érzelmeidet, de az érzékenység attól még jó, ha megmarad, mert az egy lelki érték.

2019. jún. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!