Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan keruljem el a munkahely...

Hogyan keruljem el a munkahelyi stresszeket? (többi lent)

Figyelt kérdés
Megprobalok rövid lenni. Már 3. Hónapja lassan, hogy egy gyárba kerültem. Egy elégé jó pozíciót töltök be. Viszont van egy munkatarsam aki ugyan olyan munkát végez mint én csak ő (nem sokkal) feljebb van. Állandóan kiabál velem, sietett már semmi se jó amit csinálok bár itt hozzá tenném, hogy mindent úgy csinálok ahogy elő van írva. 19 éves fiú vagyok. Meló mellet meg van 1 évem az esti érettségin. A meló helyet nem hagyhatom ott mivel a családban az a +1kereset igen is sokat számít. Más hely még jelenleg nincs. Egyszerűen már lassan testileg sem bírom azt a munkát amit végzek. Lelkileg meg pláne. Stressz elleni gyógyszereket veszek illetve próbálom egy kicsit agykontrollal csökkenteni a mindennapi feszültségeket. Az a baj a mű vezetőknek sem szolhatok, hogy gáz van mert "jóba" vannak a munkatársamal és csak a sz@rnak adnék egy pofont. Az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudnám ezt a konfliktust elkerulni? Sajnos értelmesen nem lehet vele beszélni mert egy mokuskerek van az agya helyett. Illetve, hogy stressz ellen valami tanácsot/módszert tudnátok-e adni? Előre is köszönöm mindenkinek.

2019. jún. 27. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:
68%
Hát ez egyszerűnek hangzik, de le kell tojni. Ha elkezd kiabálni te nézz rá nagy szemekkel és kezdj el mosolyogni. Ez nagyon fel fogja ba**ni. :D És mindig úgy beszélj vele mint akit kenyérre lehet kenni. Halkan, de gunyorosan, mintha sza**a se nénéd őt. És röhögj akár hangsan is egy ilyen odaszólása után így oldod magadban a stresszt.
2019. jún. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kezdj el meditációt tanulni. Pl. TM
2019. jún. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!