Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kezdek becsavarodni. Mit tegyek?

Kezdek becsavarodni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Amíg általános suliba jártam, mondhatjuk, hogy minden rendben volt. Azóta viszont valami megváltozott és elég rossz irányban. Az a problémám, hogy nem tudom mit csináljak. Hétköznap koliban vagyok és már alig várom a hétvégét, de mindig csalódok ilyenkor is, mert úgy érzem, nem töltöm hasznosan az időmet. Általában a gép előtt ülök, netezgetek, játszok, zenét hallgatok, ilyesmi. De ez nekem nem igazán okoz örömöt, legalábbis túl egysíkú, de nem tudok igazán jobbat. Itthon nincsenek igazán barátaim, csak ott, ahol koleszos vagyok, ráadásul itthon nincs is olyan sok szórakozási lehetőség. Amúgy meg egyszerűen nem tudom, hogy mi lenne az, ami leköt, amit olyan szívesen csinálok. Összefoglalva: Várom a 7végét, hogy majd kipihenem magam, de mire ez letelik, rájövök, hogy semmi olyat nem csináltam, amitől olyan hű de jó kedvem lenne, de igazából nem is tudom h mi lenne az, ami felvidít. Ti mit csinálnátok ilyen helyzetben? (Még hozzáfűzném, hogy szoktam elmenni bulizni a barátaimmal, csak mivel nem vagyok milliomos meg nem is itthon járok el szórakozni, ezért ez nem megy minden héten.)

Bocsi a szóismétlésekért és az esetleges hibákért.


2011. febr. 6. 17:11
 1/6 Izééékeh11 ***** válasza:
szerintem menj fel egy társkereső oldalra...vagy olvass egy jó könyvet...menj moziba...ilyenek
2011. febr. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sportolj!!!
2011. febr. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sport, olvasás, zene. Léteznek nagyon jó könyvek és zenék, csak a legtöbb ember nem hallott róluk, vagy fél nekiállni az olvasásuknak/hallgatásuknak, mert azt hiszi, hogy "unalmasak".
2011. febr. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hasonló jellegű problémám van nekem is, nem tudom hasznossal és örömtelivel eltölteni a szabadidőmet, várjuk erre az építő kritikákat
2011. febr. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Jelentkezz onkentesnek a Voroskeresztnel vagy valami hasonlo szervezetnel, ezaltal hasznos dolgot is csinalsz, meg akar munkatapasztalatnak is jol johet meg. Ha ilyesmi nincs a telepuleseden, esetleg besegithetsz pl a helyi oregek otthonaban, felolvashatod az ujsagot az idosoknek meg ilyesmi. Fogd fel ugy, hogy talan nem kapsz erte penzt, de legalabb hasznosan toltod el az idodet, es meg akar oromot is okozhatsz masoknak azzal hogy foglalkozol veluk mikozben munkatapasztalatot is szerzel.
2011. febr. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Elozo vagyok: ha esetleg jobban preferalod az allatokat, elmehetnel allatmenhelyekre is besegiteni, pl setaltatni az ottani kutyakat vagy ilyesmi.
2011. febr. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!