Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehetne legyőzni a...

Hogyan lehetne legyőzni a játékok közbeni agressziót?

Figyelt kérdés
22/f Még mindig az egyik kedvenc hobbim a videójátékok, de sokszor felhúzom magam rajtuk. Nem annyira, hogy szétverjek dolgokat, de a káromkodás piszkosul megy. :D Rákerestem a témára, de nem találtam semmi értelmes választ rá.
2019. júl. 7. 18:05
1 2
 1/14 Gergo456 válasza:
63%
Ne játsz sokat, próbáld elfogadni ha pl nem nyertél.
2019. júl. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem játszom sokat. Hetente max 4 óra.
2019. júl. 7. 18:18
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem is egyik fő hobbim, viszont én nem játszok olyasmit, amit nem élvezek. Nem mondom, hogy soha egy káromkodás ne hagyta volna el a számat, de ha már nem a kikapcsolódás és a játékélmény vezet, hanem a kényszer, akkor abba kell hagyni, mert onnantól az már nem kikapcsolódás.
2019. júl. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Értelek, nem kényszerből játszom. Főként online játékokat szeretek, ha megunom akkor abba szoktam hagyni.
2019. júl. 7. 18:44
 5/14 anonim ***** válasza:

Én kb 15-17 éves koromig voltam "idegbeteg" ha veszítettem előfordult hogy ököllel belevertem a billentyűzetbe...akkortájt kezdtem el edzeni (testépítés) és eltűnt magától a dolog.Egyébként ugyanannyit játszottam továbbra is...de már nem voltam benne olyan jó.


23 f

2019. júl. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Amióta magamnak veszek hozzá mindent azóta nem ütök semmit (mechanikus billentyűzet túl drága ahhoz :D). Csak bosszant, hogy felhúz, mikor pont a kikapcsolódás miatt játszom. Megpróbálom, hogy figyelek jobban erre.
2019. júl. 9. 22:35
 7/14 anonim ***** válasza:
igaz én se drága cuccoknak csaptam neki...2 db ezer forintos bill bánta az a "korszakom" illetve párszor megcsapkodtam a kocka monitorom de azoknak 9 élete van mint a macskáknak
2019. júl. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igazából nem tudom mivel játszol milyen platformon de arra is figylj hogy ne ragelj a csaptársaidnak...
2019. júl. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Na ezaz, az előfordul. :( És ez az egyik bosszantó dolog. De azt is csak inkább haveroknak, és nem őket szidom. PC-n és PS-en szoktam, de PS-en nem játszok online, ott nem idegeskedek.
2019. júl. 10. 08:50
 10/14 anonim ***** válasza:

Mennyit játszol ?

Milyen komolyan veszed a játékot ?

Online kupák (esl faceit vagy hasonló) vagy akár lan ?

Vagy csak funolsz ?

2019. júl. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!