Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A borderline személyiségzavar...

A borderline személyiségzavar lehet hullámzó?

Figyelt kérdés
hogy egy ideig semmi tünet. Aztán egyik nap ütögeti magát, másik nap random sírni kezd, elfut, kiabál. Aztán van hogy olyan részegre issza magát hogy nem tudja mit csinál, meg van hogy nyugtatózik csak úgy
2019. júl. 7. 19:27
 1/4 anonim válasza:
A borderline személyiségzavar nagyon összetett kórkép. Ha szeretnél róla Tőlem többet tudni, akkor írj nyugodtan privátot.😊
2019. júl. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ezt a diagnózist kaptam, de nem is tudom elképzelni, hogy ne legyen hullámzó. Érzelmileg labilisak vagyunk, és felfokozva érezzük a jót is, rosszat is. Ezért hát el sem tudom képzelni azt, hogy ne legyen hullámzó...
2019. júl. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát pont ez a lényege hogy szélsőséges változékony hangulat
2019. júl. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem kevert személyiségzavarom van, többek között borderline. jó 2 éve járok terápiára, sokat javult, több mint 1 évig nem volt düh kitörésem, egy jó hónapja ketté törtem a kezemmel a telefont, utána nyugodtam le.
2019. júl. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!