Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A stresszt hogy lehet kiiktatni?

A stresszt hogy lehet kiiktatni?

Figyelt kérdés

Nem bírom a stresszt és felesleges dolognak tartom csak hátráltató. A légző gyakorlatok tudom h jók.

De van e még valami megoldás?



2019. júl. 10. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Jóga, relaxáció, meditáció.
2019. júl. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi:)

És streszhelyzetben ha már feszült idegiálapotban vagyok?

Akkor is tudok relaxálni?

2019. júl. 11. 00:00
 3/6 anonim ***** válasza:

Van egy autogén tréning nevű gyakorlat, ezt kellene megtanulni. pl itt tanítják: [link]

ha nem használ, akkor pszichológust érdemes keresni.

2019. júl. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Autogén tréning! Nekem a folyamatos nagy stressztől pánikrohamom volt, agy havi 30 alkalommal. Elmentem pszihológushoz, légzéstechnika, meditáció, autogén tréning! Próbáld ki, hogy neten beírod, hogy meditáció vagy autogén tréning, aztán aludj el arra! Olyankor én átalszom az éjszakát, nem álmodozok össze-vissza. Ha pedig napközben stresszelsz, akár menet közben is hallgathatsz relaxációt is. Ha pedig otthon vagy, dőlj le és úgy hallgasd! Ha folyamatosan csinálod, sokat fog segíteni!
2019. júl. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Nekem ezek semmit nem használtak. Egyáltalán semmit. Még az autogén trening sem kisebb srtesszre jók de erős szorongásra halottnak a kenet
2019. júl. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van, akinek használ, van, akinek nem. Érdemes kipróbálni, csak úgy derül ki
2019. júl. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!