Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudom, hogy mi ez. Nagyon...

Nemtudombiztosan kérdése:

Nem tudom, hogy mi ez. Nagyon nehezen megy az életem. Valakinek valami ötlete?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy miért van ez. Ez egy olyan érzés a nap minden percében mintha 2 napja nem aludtam volna és élő-halott lennék. Nagyon nehéz... Egészségesen alszok (8óra naponta) és kora reggeltől olyan érzésem van, mintha álmodnék... Az agyi kapacitásom eszméletlenül alacsony és nagyon lassú. Sok mindent elfelejtek. Voltam orvosnál csináltattak ct-t de semmit sem mutatott ki (nincs ciszta) akkor meg nem értem, hogy mi ez.
2019. júl. 11. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Háát sajnos ez sok mindentől lehet. Lehet valami hiánybetegség (magnézium -és vashiány jellemző tünete a kótyagosság), lehet, hogy valami kajára érzékeny vagy, pl én úgy vagyok gluténérzékeny, hogy a két tünet annyi, hogy izonyat fáradt leszek tőle és picit fáj a hasam is.

Az is lehet, hogy nekem nem pont 8 órára van szükséged, hanem kevesebbre vagy többre.

Mennyit iszol egy nap? Dohányzol? Miket eszel? Mennyi időt töltesz képernyő előtt és mozogsz e rendszeresen?

2019. júl. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2 litert kólát iszok minden nap. Nem dohányzom. Úgy naponta 3órát ülök képernyő előtt úgy kikapcsolódás szintjén +ha megnézek 1,2 filmet. Rendszeresen futok esténként úgy kb. 2 km-ert. Tudom nem sok, de többet nem tudok, mert elkezdek szédülni és erős hányingerem lesz... Voltam dolgozni is már de kirúgtak mert nagyon nincs kézügyességem semmihez. Most munkanélküli vagyok. Nagyon rossz a beszédkészségem is: Ha olvasok egy jó viccet 10 mp-odpercre rá már nem tudom elmondani, mert nem csak a csattanójára emlékszem ami nagyon zavar... Retardált lennék? Olvasok könyveket (most olvastam el Carlito útját), de nem tudok idézni belőle sőt még filmből se. Már azon gondolkodok, hogy öngyilkos leszek mert így csak szenvedek a saját nyomorékosságomban..
2019. júl. 11. 15:56
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem nincs komoly bajod.Azt javasolnám hogy a kólát,meg minden hozzáadott cukrot vegyél ki az étrendedből.Az konkrétan méreg,nehéz leszokni róla,meglátod ha kipróbálod.

Szerintem egyszerűen a lényegtelen dolgok nem fognak meg nem érdekelnek.Ez nem feltétlen baj,főleg akkor ha van valami ami azért érdekel,megmarad a fejedben.Vannak ilyen dolgok?

2019. júl. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Őszintén? Nincs olyan dolog ami érdekelne, de az a furcsa, hogy közben minden. Tudom most egy trollnak néztek, de ez így van. Köszi a tanácsot! Megfogok próbálni egészségesebben étkezni, hátha valamivel jobb lesz :)
2019. júl. 19. 11:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem nézlek trollnak,konkrétan velem is ez van.Nem érdekel semmi mély szakmai szinten,ugyanakkor nyitott vagyok és nagyon sok dolog érdekel.Mindössze annyi bajom van megélni így nem lehet,bajban is vagyok.

A cukrot meg ilyeneket tényleg hagyd el,nagyon nehéz megcsinálni,talán csak a cigiről nehezebb leszokni...ehhez képest még a drogok abbahagyása is gyerekjáték.

Mindenesetre egy célnak nagyon jó,ebbe már lehet energiát fektetni,érdekelhet,plussz a saját egészséged múlik rajta.Én konkrétan nagyon szenvedek,állandóan édességekre meg kólára gondolok,viszont legalább érdekel valami szóval erőt is ad.Aztán remélhetőleg jön több dolog is.Nagyon sok ember kínlódik és szenved ebben a mai világban,nekünk észre kell vennünk hogy jó dolgunk van,talán túl jó is.

2019. júl. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!