Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Teljesen lenyírtam a hajam,...

Teljesen lenyírtam a hajam, szinte már kopasz, ez összefügghet azzal hogy depressziós vagyok? 33 N

Figyelt kérdés
Talán csak mánia, de attól tartok hogy ez egy lelki izé..nem tudom mi, kényszer cselekedet talán. Nem bírtam megállni hogy ne nyírjam le teljesen, bevallom kicsit félek is magamtól. Mármint úgy értem hogy egyszer csak elszakad valami az agyamban és valami nagyon rosszat fogok csinálni vagy magammal vagy mással. Amióta az eszemet tudom csak fojtom magamba a stresszt, meg a rengeteg sértegetést, és jóformán elnyomok magamban mindent. A dühöt, a haragot, és még sírni sem tudok már. Gyógyszereket szedek, szorongásos depresszióra vagyok kezelve, immár kb nyolc éve.
2019. júl. 12. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű. Britney Spears is csinált ilyet. Ha kezdel becsavarodni, akkor kérj orvosi segítséget.
2019. júl. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Loool, Britni 2007, néha én is így érzek, talán mindenkinek van időnként ilyen érzése! De még nem toltam le a fejemen a borotvát. Azért itt már érdemes szakemberhez fordulnu
2019. júl. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A hajvágás miatt ne aggódj, sokan megteszik azt "csak úgy" is, és nem feltétlenül rossz dolog az, még jól is állhat 🙂 Sok erőt és kitartást, hogy mielőbb sikerüljön kijönni a depresszióból!
2019. júl. 15. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne higgy az utolsónak,semmilyen nőnek nem áll jól a kopasz fej.

Ne csinálj több baromságot,hülyeség volt lenyírni.Szerintem vezesd le a feszültséget máshol.

Hülyeségnek hangzik de pl a futás segít.Én is utálom mégis segít.Minden okom meglenne hogy tomboljak amúgy.Képtelen vagyok elhinni hogy azok a gyógyszerek jót tesznek neked.

2019. júl. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
# 4 Ezek nélkül a gyógyszerek nélkül, ha hiszed, ha nem hiszed, már a föld alatt lennék. Én örülnék a legjobban, ha nem kéne dilibogyókra szorulnom. Egyébként nagyon gyorsan nő a hajam, ezért is mertem lenyírni, de már nem nyúlok hozzá. Nagyon erős szorongásaim vannak, olyan mértékűek, hogy csak gyógyszerekkel tudom visszaszorítani őket. Mindig is érzelmileg nagyon érzékeny voltam, sajnos. Akitől támogatást vártam, az vált az ellenségemmé. De erről még írni is rettenetes, nem még átélni, úgyhogy inkább hagyjuk. Igen, a mozgás valóban sokat segít, ezt megerősíthetem. És a figyelemelterelés is. Köszönöm a válaszokat.
2019. júl. 18. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!