Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Állandó, erős szorongás...

Állandó, erős szorongás okozhat olyan fáradtságot, hogy már alig vonszolja magát az ember, fáj a feje és fél, hogy elájul?

Figyelt kérdés
Teljesen kész vagyok. :(

2019. júl. 5. 20:12
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Persze. A szorongás kimeríti az embert.
2019. júl. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Semmit nem tudok csinálni. Teljesen erőtlen vagyok, mintha önmagamba zuhannék bele, olyan érzés.
2019. júl. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
Menj el szépen a háziorvoshoz és vizsgáltasd ki magad!
2019. júl. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
3. Ezen már túl vagyunk. Még lesz egy sokadik vérvetel jövőhéten, aztán ha minden oké akkor ennyi.
2019. júl. 5. 21:06
 5/37 anonim ***** válasza:
44%
Egy háziorvos mit vizsgáljon egy szorongáson? Csak az idődet vesztegeted, pszichiáterhez kell menned.
2019. júl. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

Igen, okozhat sajnos ilyet! Mert nekem is nagyon sokszor volt! Ájjulasérzés is lehet tőle! :( Viszont azért nem szabad hagyni, hogy ráfogjanak mindent idegi alapra! Amikyen vizsgálatot csak tudsz, harcolj ki!!!

Nekem is évek óta azt mondtàk ideg, hülyének néztek mert minden normál vérképem rendbe volt! Most csináltattam immunológiait, még folyamatban van nagyrésze! Viszont az orvos szerint évek óta fennáló autoimmun betegségem van az eddigi eredmények alapján! Tovàbbiakat rendeltek el!

Ha van rà lehetőséged, próbálj pihenni minél többet és akkor jobb lesz! Az agyad is megpihen!

2019. júl. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

5. Már ott is voltam. Felírtak drogokat. Nem fogok drogozni!

Nyilván nem szorongással mentem a háziorvoshoz. Csak szorongok, még nem őrültem meg.

Köszi 6. Már jártam én is úgy, hogy súlyos betrgséggel pszichiáterhez küldtek. Kishijján meghaltam.

2019. júl. 5. 22:14
 8/37 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is szokott ilyesmi lenni, amikor már idegösszeomlás közeli állapotban vagyok.
2019. júl. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
Drogokat írtak fel? Én évek óta szedem őket és teljesen elmúlt tőle. Neked meg jó szenvedést a büszkeségeddel!
2019. júl. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

6. vagyok! Nincs azzal semmi gond, hogy nem akarja beszedàlva èlni az èletèt!!! Én egy darabig szedtem a felírt dolgokat, annyit értem el vele, hogy nem tudtam nélküle meglenni! Aztán hetekbe telt, mire sikerült tisztàn élni a napjaimat! Nem hinném büszkeség, ha nem szedi valaki!

Pszihológushoz jártam pszihoterápira, plusz hallgattam minden nap autogén tréninget ès meditációt. Ez segîtett! Nem a pszihiáter meg a nyugtatók! A tünet elnyomása lenne!!

Nyilván érthető, ha valakinek nincs más megoldása! De aki tudja, inkább màs segîtsèggel küzdje le!

Az előbb elfelejttem írni, keress rá meditációra, nyugtató autogén tréningekre! Jobb lesz!

2019. júl. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!