Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tegyem meg végre?

Tegyem meg végre?

Figyelt kérdés

mentális beteg vagyok, mindenki bánt. A családom nem normális, betegagyú mind, anyám neurotikus, 10enévesen öngyilkos akart lenni, apám alkesz, nagyanyám is egy nemnormális. a párom pedig agresszív velem, kihasznál, nem becsül és durva velem, ő megérdemelné hogy megtegyem bár szerintem nem érdekelné, élné a beteg szánalmas életét tovább (amúgy ő is mentális beteg).

az autómat múlthéten összetörtem, totálkárosra. senki se sérült meg, bár én megsérülhettem volna úgy hogy még most is feküdnék valahol magatehetlenül vagy a tepsibe. nagyon megalázó munkát végzek, nem akarom részletezni de a testemből élek másra nem vagyok alkalmas, mindenre alkalmatlan vagyok, nem tudom minek születtem meg.

már napok óta valami furcsa fáradtság van rajtam, csak aludnék de ez nem kivitelezhető.. bár az lenne. volt már pár kísérletem, mert teljes mertekben bántalmazva voltam gyerekkoromban a tanaraim és a szuleim által is, + semmit sem tudtam helyesen kezelni de ezekről a családom nem tud.

mostmár tényleg megtenném úgy érzem jelenleg egy helyen vagyok ahova hónapokig biztos hogy nem jön senki, és ha megtenném azzal mindenki jól járna, egyedül szegény anyámat sajnálnám meg talán kicsit apámat bár ő nagy g...i volt velem de azért akkor is..... nagyon el vagyok keseredve mit csináljak?

23/nő



2019. júl. 16. 11:02
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
ja és éjjel azt álmodtam hogy azon a helyen ahol most vagyok egy asztalnál ülök az összes családtagommal, azokkal is akik már nem lehetnek velem (nagyszülők), nem volt rossz álom, szerintem ez is egy jel hogy már érdemes lenne megtennem, mert semmi dolgom itt
2019. júl. 16. 11:06
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
Igen, tedd meg! Sürgősen fordulj szakemberhez! Pszichiáter, vagy pszichológus személyében!
2019. júl. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nem tudom :(
2019. júl. 16. 11:08
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Mit nem tudsz? Nekem is egy kész csőd volt az életem, elhiheted, hogy ha valaki tudja, hogy milyen az alkoholista szülő, családon belüli erőszak, kapcsolati erőszak, ehhez még egy csomó egészségügyi probléma, műtétek, pánikbetegség, folyamatos szorongás, hát én tudom. A szakember aranyat ér! Hosszú évek óta teljesen jól vagyok, teljesen tünetmentes!
2019. júl. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem tudod vagy nem akarod a segítséget kérni kérdező? Gyógyulni akarsz vagy kifogásokat hogy miért szar az életed?
2019. júl. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
gyógyulni akarok, de a legegyszerűbb lenne ha véget vethetnék mindennek
2019. júl. 16. 11:18
 7/13 anonim válasza:

Mindig van választási lehetőség! Ha még nem érzed úgy akkor is. De ne csinálj butaságot. Ilyen helyzetekben mindig kérj segítséget. Például hívd fel ezt a számot: 116 111

Ők 0-24 állnak rendelkezésre. Ne öld meg magad mert mindenki számít rá, és jobb lesz nekik. Csak okosan. Remélem minden jóra fordul.

Link:

[link]

2019. júl. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A skizofréniám és BPD-em miatt benne vagyok egy csoportban, szintén ilyen emberekkel.

És láttam is egy képet egy előtte utána átalakulásról.

Az első képen sírtak. A másodikon már mosolyogtak, szép igényesen felöltözve. Kisminkelve. És mi után volt az? Az orvosi vizsgálat és a kórház után:

Meg kell csinálni a kezelést, bevenni a gyógyszert!

2019. júl. 18. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Ne legyél öngyilkos!Kevés jó ember van manapság.Keress magadnak egyet párnak vagy barátnak.7 milliárd emberből van biztos valaki hozzád hasonló,ha meg nem találsz gondolj rá,hogy az Úr mindig veled van és Ő végtelen jószívű és végtelenül szeret.Nem véletlen akart sok ember öngyilkos lenni, ővelük hasonló vagy.Ők lehetnek a barátaid és tarthatnátok egymásban a lelket.Tanulj meg a kis jónak örülni!Például próbálok én is segíteni neked.Ez jó nem?!Meg a szüleid is szeretnek,illetve a barátnőd,csak furák.Tanuld meg valahogy,hogy szeretnek csak az ő sajátos módjukon,de szeretnek...
2019. júl. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Tehát csak a betegségük és a részegeskedésük miatt ilyenek amilyenek,és ne add el a testedet,menj el pénztárosnak(az könnyű)és majd gyűjtesz autóra(mindenkinek kb. sok idő)és valamihez biztos értesz nem???Kertészkedni?Főzni?Rajzolni?Táncolni??Vagy akármi...Ne add fel az életedet!!
2019. júl. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!