Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tegyem meg végre?

Tegyem meg végre?

Figyelt kérdés

mentális beteg vagyok, mindenki bánt. A családom nem normális, betegagyú mind, anyám neurotikus, 10enévesen öngyilkos akart lenni, apám alkesz, nagyanyám is egy nemnormális. a párom pedig agresszív velem, kihasznál, nem becsül és durva velem, ő megérdemelné hogy megtegyem bár szerintem nem érdekelné, élné a beteg szánalmas életét tovább (amúgy ő is mentális beteg).

az autómat múlthéten összetörtem, totálkárosra. senki se sérült meg, bár én megsérülhettem volna úgy hogy még most is feküdnék valahol magatehetlenül vagy a tepsibe. nagyon megalázó munkát végzek, nem akarom részletezni de a testemből élek másra nem vagyok alkalmas, mindenre alkalmatlan vagyok, nem tudom minek születtem meg.

már napok óta valami furcsa fáradtság van rajtam, csak aludnék de ez nem kivitelezhető.. bár az lenne. volt már pár kísérletem, mert teljes mertekben bántalmazva voltam gyerekkoromban a tanaraim és a szuleim által is, + semmit sem tudtam helyesen kezelni de ezekről a családom nem tud.

mostmár tényleg megtenném úgy érzem jelenleg egy helyen vagyok ahova hónapokig biztos hogy nem jön senki, és ha megtenném azzal mindenki jól járna, egyedül szegény anyámat sajnálnám meg talán kicsit apámat bár ő nagy g...i volt velem de azért akkor is..... nagyon el vagyok keseredve mit csináljak?

23/nő



2019. júl. 16. 11:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hello,hogy vagy most?

Egyébként ne tedd meg,semmi értelme.Így még minden jóra fordulhat,ha nem is rögtön és nem is biztos hogy könnyen.

Amúgy is bűn lenne,gondolom nem akarsz rosszat senkinek,magadnak se.Irj nyugodtan nekem privátban,panaszkodhatsz,sírhatst ha akarsz,én is mindig azt teszem.Viszont sose tenném meg,mégha sokszor eszembe is jut a sok nehézség ami rám vár...

2019. júl. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a jó szavakat főleg az utolsó kettőnek ☹️ nem tettem meg, azóta kicsit “kizökkentem”, de még mindig sokszor szomorú vagyok. szüleim miatt képtelen vagyok megtenni..
2019. júl. 18. 20:56
 13/13 anonim válasza:
Egyébként ajánlom a 116-123 számot,ha jól tudom a számukat,ők még jobban kitudnak segíteni.Lehet egyébként 116-111 is a számuk,de tudtommal az első a jó.Légy erős és bízz az Úrban.
2019. júl. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!