Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Újabb mélypont, nem bírom...

Újabb mélypont, nem bírom már, tényleg, mit tehetnék? . Sose hittem volna hogy mégegyszer folyton a "nem akarok élni, semmi értelme az egésznek"fog dübörögni a fejemben.

Figyelt kérdés
Nagyon mélyre csúsztam,nem látom a kiutat,41 éves vagyok testileg full egészséges,fiatalos,ha kell energikus.Nincs senkim kb 20 éve érzem úgy hogy párkapcsolatilag magányos vagyok(volt néhány kapcsolatom időközben),mostanra már totál elfelejtettem hogy milyen pl 1 csók...Semmilyen végzettségem sincs az érettségin kívül,elég nemtörődöm életet éltem,sose gondoltam a jövőre.Nem értek semmihez,és nem is érdekelt igazán soha semmi(szakmailag).Több iskolát is félbehagytam.Mostanra minden kapcsolatom megszakadt a külvilággal,a barátok is megszüntek,csak a legközelebbi családtagoknak számítok talán.Bírósági ügy vár rám,ebből kifolyólag a legutolsó munkámnak is lőttek.Hónapok óta szinte ki sem mozdutam a házból,van hogy 1 hétig meg sem szólalok.Nem hiszem hogy sokat vesztene a világ ha eltünnék.Szerintem agyilag nem vagyok rendben.Most a helyzet:se munka,se kedv dolgozni minimálbérért valahol,se motiváció(eddig se volt sose)se pénz,full egyedüllét,magány,önmarcangolás/sajnálat,teljes kilátástalanság érzése,se végzettség.Magam sem értem,pedig egyébként egy jóeszű,értelmes,tisztelettudó,érzelmes,légynek se ártó,jószándékú ember volnék.Tipikus underachiever.Kifelé lehet hogy mogorva bunkónak tűnök de tudom hogy az nem igaz.Néhány napja a reménytelenség előhozta az öngyilkossági gondolatokat,miket azt hittem örökre magam mögött hagytam.Azt hiszem sose tenném meg de nagyon kínoz a lét.Nem tudom miért írtam le mindezt,úgyse változik semmi,segíteni se tud senki,főleg ha én nem tudok.De ha eddig nem ment,ezután mitől menne?Annyira nehéz okot találni,annyira gyenge vagyok lelkileg.Lehet hogy pszichológusok simán rám diagnosztizálhatnának ezt-azt.félek hogy hajléktalanként halok meg egyedül egy árokban.

2019. júl. 17. 08:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Én más okok miatt érzem ugyan ezt. Egyidősek vagyunk. Ha gondolod írj rám privátban......
2019. júl. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bontsál pezsgőt és ünnepeld meg, hogy egészséges vagy. Egyidősek vagyunk, bár nekem van pénzem, de baxhatom, mert halálos beteg vagyok. A családnak nem kell szülinapi tortával készülnie. Cserélnél velem? Mert én veled örömmel.
2019. júl. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A másodiknak:Hát köszi,bontanék ha szeretném az alkoholt.Ha amit írtál igaz akkor az elképesztően durva.Sokszor gondolok arra mi lenne ha úgy kellene élnem.Egyedül a jó egészségem ami pozitívan tart,pedig egész életemben romboltam.Csak most kezdtem el törődni vele,ez segít csak.Semmiképpen nem cserélnék veled,ezt gondolom tudod.A mentális és testi egészség a legfontosabb az életben,minden más utána jön.A mentális részét rég elvesztettem azt szeretném visszanyerni ha lehetséges,de legalább a testi aspektusa él még,reményem van.ahogy leírtad neked nincs.El se tudom képzelni hogy maradhatsz épeszű,ha a helyzeted valós.Rákos lennél?Más nemigen lehet ilyen fiatalon.Sajnálom.Sajnálom hogy embereknek ilyet és más szörnyűségeket kell megélniük.Valóban,ehhez képest a nyomorom egy valódi menyország.
2019. júl. 17. 09:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Hidd el, nagyon sokan éreznek így a mai világban! DE! Nem szabad feladnod, tényleg örülj neki,hogy egészséges vagy.

#-2 válaszoló: nagyon sajnálom, ami veled történt! Biztos,hogy gyógyíthatatlan? Ne add fel te sem! Menj másik orvoshoz, ne hagyd annyiban! (Mi a problémád pontosan? Írhatsz privát is) Mindig van remény! Az én nagynéném leukémiával élt 17.évig, pedig csak 6.hónapot adtak neki az orvosok,utána meg a csodájára jártak.

2019. júl. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!